Panele Lapacho Rojo - egzotyka na co dzień

Lapacho Rojo, najnowsze panele podłogowe marki Classen, to niepowtarzalna gra barw rodem z Ameryki Południowej. Połączenie ciepłych odcieni z kolorami mahoniu przechodzącymi w ciemny brąz to egzotyczna mozaika, która nada wyrazistości każdemu wnętrzu.
/ 08.01.2008 00:08
Lapacho Rojo, najnowsze panele podłogowe marki Classen, to niepowtarzalna gra barw rodem z Ameryki Południowej. Połączenie ciepłych odcieni z kolorami mahoniu przechodzącymi w ciemny brąz to egzotyczna mozaika, która nada wyrazistości każdemu wnętrzu.

Lapacho to okazałe, wiecznie zielone drzewo, o charakterystycznych purpurowych kwiatach, występujące na terenie Ameryki Południowej. Znane jest ono jako „drzewo życia”, z którego pozyskuje się herbatę o wyjątkowym działaniu. Drewno Lapacho charakteryzuje się ponadto bardzo wysoką trwałością, dlatego znajduje zastosowanie jako budulec powierzchni podłogowych na całym świecie.

Drewno Lapacho jest niezwykle barwne, o kolorystyce przechodzącej od żółci poprzez czerwień do ciemnego brązu, a nawet czerni. Stąd też panele Lapacho Rojo firmy Classen wyróżniają się tak niepowtarzalnym i w pełni naturalnym pięknem.

Panele podłogowe Lapacho Rojo swym egzotycznym i wyrazistym wzorem wprowadzą do wnętrza mieszkania klimat odległych, często dzikich i jakże intrygujących krajobrazów Ameryki Południowej. Oryginalna kolorystyka podłogi doskonale będzie współgrać zarówno z nowoczesnymi aranżacjami pomieszczeń, jak i ze stylistyką tradycyjną. Podłoga Lapacho Rojo, wielobarwną mozaiką ciepłych kolorów, ożywi wnętrze pokoju i ociepli jego przestrzeń.

Panele podłogowe Lapacho Rojo firmy Classen dostępne są w kolekcji Premium. Wyróżniają się one nie tylko ciekawym wzorem, ale także wymiarem desek, które są węższe i grubsze od tradycyjnych paneli. Struktura drewna oraz V-fuga na krawędziach dodają panelom elegancji i podkreślają ich wyjątkowość, a klasa ścieralności AC4 zapewnia długotrwałe użytkowanie. System montażu Megaloc gwarantuje szybkie i łatwe ułożenie paneli.

Podobny wzór paneli podłogowych marki Classen, o strukturze drewna, dostępny jest również w kolekcji Allegro Structure pod nazwą Lapacho. Podłogi laminowane z tej kolekcji charakteryzują się klasą ścieralności AC3 oraz sprawdzonym systemem Easyconnect, ułatwiającym szybki montaż paneli.

Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w sieciach sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdziesz na www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Panele Lapacho Rojo z kolekcji Premium - cena: 89,99 zł/m2
Panele Lapacho z kolekcji Allegro Structure - cena: 34,99 zł/ m2
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.04.2013 13:08
warto zainwestować