Panele laminowane dobrane idealnie do Twojego wnętrza

Panele laminowane to trwały, prosty w montażu i łatwy do utrzymania w czystości materiał podłogowy. Warto zwrócić uwagę na właściwy ich dobór, aby stanowiły integralną część aranżacji wnętrza. Skorzystajmy więc z porady eksperta RuckZuck – największej w kraju sieci sprzedaży podłóg i drzwi.
/ 27.05.2008 03:15
Panele laminowane to trwały, prosty w montażu i łatwy do utrzymania w czystości materiał podłogowy. Warto zwrócić uwagę na właściwy ich dobór, aby stanowiły integralną część aranżacji wnętrza. Skorzystajmy więc z porady eksperta RuckZuck – największej w kraju sieci sprzedaży podłóg i drzwi.

Podłogi laminowane dostępne są w wielu oryginalnych wzorach,Panele laminowane dobrane idealnie do Twojego wnętrza które różnią się strukturą, barwą oraz wyrazistością usłojenia. Największy wybór paneli oferują salony RuckZuck, ogólnopolskiej sieci sprzedaży podłóg i drzwi, w których możemy wybierać spośród ponad 140 wzorów podłóg marki Classen. Bogaty asortyment obejmuje zarówno bardzo tradycyjne podłogi laminowane np. Buk deska, jak również najbardziej egzotyczne wzory m.in. Lapacho Negro i Zebrano Arusha.

- Panele laminowane marki Classen dostępne w salonach RuckZuck to bogactwo barw, które pozwala na odnalezienie odpowiedniego wzoru podłogi tak, aby komponował się z innymi elementami wykończenia wnętrz jak drzwi, meble i kolory ścian – mówi Damian Homola, dyrektor handlowy sklepu partnerskiego sieci RuckZuck.

Panele laminowane o uroku naturalnej deski
W pomieszczeniach o klasycznej aranżacji, nawiązującej do tradycji i natury, doskonale sprawdzą się panele podłogowe w jaśniejszej kolorystyce, imitujące dobrze nam znane drewno dębu, buku czy wiązu. Wyraźne usłojenie oraz widoczne sęki sprawiają, że panele laminowane urzekają prostotą oraz naturalnością, przez co trudno odróżnić je od prawdziwego drewna. Ponadto jasne panele zwiększają optycznie powierzchnię podłogi, nadając całemu wnętrzu lekkości i przestronności. Delikatna tonacja paneli będzie dobrze współgrać z ciemnymi meblami, tworząc wyrazisty kontrast.

- Wśród podłóg laminowanych imitujących tradycyjne gatunki drewna dużą popularnością cieszą się jasne panele o wyraźnym usłojeniu przypominające naturalne deski podłogowe. Klienci salonów RuckZuck chętnie wybierają takie wzory jak: Buk deska, Dąb Cardiff, Jawor polski i Wiąz deska – mówi Damian Homola.

Nowocześnie i egzotycznie
Panele w ciemniejszej kolorystyce doskonale wkomponują się w nowoczesne wnętrza, podkreślając oryginalność aranżacji. Ciepłe barwy podłogi będą współgrać z pastelowymi kolorami ścian, czyniąc wnętrze mieszkania bardziej przytulnym. Panele o nietypowej mozaice barw jak np. Dąb palony z kolekcji Presto Structure marki Classen, dostępne w salonach RuckZuck, ożywią wnętrze i nadadzą mu oryginalności.

- Zwolennikom nowoczesnej stylizacjPanele laminowane dobrane idealnie do Twojego wnętrzai mieszkania polecam panele o oryginalnej kolorystyce lub nietypowym wymiarze desek np. Orzech włoski i Wenge Macassar z kolekcji Premium, które wyróżniają się strukturą drewna, V-fugą i wąskimi deskami. Ostatnio coraz większą popularność zyskują także dostępne w sieci RuckZuck panele laminowane imitujące egzotyczne, mało popularne dotychczas gatunki drzew jak np. Lapacho Negro czy Zebrano Arusha – wyjaśnia Damian Homola.

Bogata oferta podłóg laminowanych w salonach RuckZuck, od tradycyjnych po najbardziej egzotyczne wzory, pozwala na wybór podłogi, która idealnie będzie współgrać z aranżacją naszego mieszkania. W każdym sklepie RuckZuck możemy liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu, który udzieli nam fachowej porady i odpowie na wszelkie pytania. Dokładne adresy wszystkich salonów RuckZuck znajdują się na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)