Nowoczesna biżuteria wnętrz

Dyskretne linie pieszczące kształty twoich mebli… Kolorowy dzień i noc, która myśli o uroku słońca… Nigdy więcej szarych, smutnych wnętrz, ponieważ karnawał trwa przez cały rok, wszędzie tam, gdzie zechcesz!
/ 17.02.2008 10:48
Dyskretne linie pieszczące kształty twoich mebli… Kolorowy dzień i noc, która myśli o uroku słońca… Nigdy więcej szarych, smutnych wnętrz, ponieważ karnawał trwa przez cały rok, wszędzie tam, gdzie zechcesz!

Spółka SKOFF , laureat Medalu Europejskiego Bussines Centre Club i Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich, w swojej bogatej ofercie oświetlenia posiada nieduży, ale jakże wyjątkowy przedmiot. Clips LED przeznaczony jest do podświetlania półek szklanych o grubości od 5 do 8 mm i nierzadko stanowi o wyjątkowości miejsc, w których się znajduje.
Oświetlenie to pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu wnętrza, poprzez podkreślenie światłem krawędzi i powierzchni półek. Szkło ubrane w światło, będące elementem mebla, jest tu potraktowane jak dłoń kobiety, którą zdobi gustowna bransoletka lub pierścionek z diamentem, rubinem, szmaragdem czy akwamarynem. Clips LED - „klipsy ledowe” występują w kolorach: białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Dzięki temu każdy z nich można zestawić z odpowiednim odcieniem drewna lub metalu, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju efekt harmonii, czy jaskrawej elegancji i stylu. Poza uzyskaniem ciekawego efektu świetlnego na półce i w całym wnętrzu szafki, produkt Spółki SKOFF pozwala na ciekawsze i skuteczniejsze wyeksponowanie tego, co się na półkach znajduje. W zależności od miejsca ekspozycji (szafka kuchenna, kredens, szklane naczynie na owoce, słodycze, stół ze szklanym blatem, półki witryny, wystawa w sklepie, w klubie sportowym, muzycznym, barze, pubie, itp.) zostają podkreślone odpowiednie walory przedmiotów w celu nadania im szlachetnego i za razem tajemniczego charakteru. Nowoczesna technologia LED wyznacza nowe tory w branży oświetleniowej nie tylko przez ogromną liczbę możliwości designerskich, ale również przez swą trwałość, energooszczędność, a co za tym idzie dbałość o ekologię. Dzięki śladowemu poborowi energii produkty serii LED mogą świecić 24h na dobę, co wcale widocznie nie odbije się na licznikach prądu. Należy pamiętać, że diody zastosowane w Clips LED to minimum 30.000 godzin ciągłego świecenia! W przypadku „Klipsów ledowych” światło nie zgaśnie z powodu przegrzania, ponieważ praktycznie nie emitują one ciepła. Ta cecha sprawia, że są całkowicie bezpieczne i mogą bezpośrednio stykać się z łatwopalnym materiałem, takim jak drewno, tektura, itd.

Światło jest jednym z instrumentów pracy każdego architekta wnętrz i krajobrazu. Clips LED firmy SKOFF umieszczone w dobrze dobranych miejscach potrafią wydobyć duszę z każdej materii nieożywionej.

CLIPS LED Skoff Sp. z o. o. Cena: od 50zł/szt
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/16.01.2010 15:19
50 zł za sztukę... no to chyba tylko kupują to ci, co muszą się pochwalić w towarzystwie, ile wydali na takie cudo :D