Pomysły na czarno-białe minimalistyczne wnętrze

W kuchni, salonie i łazience!

Czarno-białe wnętrze - kolorystyczna propozycja dla minimalistów


Połączenie bieli i czerni jest jednym z najtrwalszych trendów w dekoracji wnętrz. Ten ponadczasowy duet kolorów jest bardzo często wykorzystywany przez dekoratorów wnętrz, ze względu na mnogość możliwości aranżacyjnych. Black&white pasuje do różnych rodzajów wnętrz - w stylistyce tej odnajdą się zarówno fani nowoczesności jak i wielbiciele retro. Obie barwy można zastosować w całym wnętrzu, bądź zdecydować się jedynie na czarno - białe akcenty w postaci dodatków: poduszek, obrazów, wazonów, dywanu czy zasłon.

Przy aranżacji danego pomieszczenia miej na uwadze znaną nie od dziś zasadę: biały optycznie powiększa, czarny zmniejsza. W oparciu o tę regułę urządzaj swój dom eksponując wybrane elementy i ciesz się swoim wnętrzem na nowo.

Na podstawie materiałów prasowych: Homebook.pl

Zobacz aranżacje wnętrz na czarno-biało!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Plakaty mega mi się podobają. Sama wybrałam w podobnym stylu tyle, że obrazy na płótnie od DCN Gallery.
/4 lata temu
Ja białe wnętrze ozdobiłam jeszcze miedzianymi dodatkami. Wygląda super designersko, uwielbiam tam mieszkać i znajomi podziwiają :)
/5 lat temu
Biel i czerń to klasyka. Fajnym dodatkiem do takiego wnętrza będzie też mata ochronna czarna z poliwęglanu Politrader, która nie dość ze wygląda dizajnersko, to jeszcze jest praktyczna!
POKAŻ KOMENTARZE (1)