Minimalistyczne czarno-białe wnętrza - kuchnia, łazienka, salon - aranżacje

W kuchni, salonie i łazience!
/ 23.09.2013 10:39

Czarno-białe wnętrze - kolorystyczna propozycja dla minimalistów


Połączenie bieli i czerni jest jednym z najtrwalszych trendów w dekoracji wnętrz. Ten ponadczasowy duet kolorów jest bardzo często wykorzystywany przez dekoratorów wnętrz, ze względu na mnogość możliwości aranżacyjnych. Black&white pasuje do różnych rodzajów wnętrz - w stylistyce tej odnajdą się zarówno fani nowoczesności jak i wielbiciele retro. Obie barwy można zastosować w całym wnętrzu, bądź zdecydować się jedynie na czarno - białe akcenty w postaci dodatków: poduszek, obrazów, wazonów, dywanu czy zasłon.

Przy aranżacji danego pomieszczenia miej na uwadze znaną nie od dziś zasadę: biały optycznie powiększa, czarny zmniejsza. W oparciu o tę regułę urządzaj swój dom eksponując wybrane elementy i ciesz się swoim wnętrzem na nowo.

Na podstawie materiałów prasowych: Homebook.pl

Zobacz aranżacje wnętrz na czarno-biało!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/26.09.2015 15:15
Plakaty mega mi się podobają. Sama wybrałam w podobnym stylu tyle, że obrazy na płótnie od DCN Gallery.
/17.06.2014 12:57
Ja białe wnętrze ozdobiłam jeszcze miedzianymi dodatkami. Wygląda super designersko, uwielbiam tam mieszkać i znajomi podziwiają :)
/11.02.2014 16:48
Biel i czerń to klasyka. Fajnym dodatkiem do takiego wnętrza będzie też mata ochronna czarna z poliwęglanu Politrader, która nie dość ze wygląda dizajnersko, to jeszcze jest praktyczna!
POKAŻ KOMENTARZE (1)