POLECAMY

Maja Bohosiewicz pokazała mieszkanie! Największe wrażenie robi... sypialnia!

Zobacz, jak mieszka gwiazda! Szczegóły w programie "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" w telewizji Lifetime!
Małgorzata Czyż / 4 miesiące temu

Maja Bohosiewicz to gwiazda, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Zagrała w wielu filmach i serialach, jest też świeżo upieczoną mamą. 

Jej mieszkanie jest piękne, ale Kasia Bujakiewicz z programu: "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" znalazła coś, co wymaga delikatnej przemiany. Co to było? Zobacz kolejny odcinek programu! Premiera we wtorek o 22.30 w telewizji Lifetime

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
to powitanie - prawie zwymiotowałam z przesłodzenia :D
/4 miesiące temu
Magda, no ja też mam wrażenie, że to mieszkanie jest takie trochę bez polotu... przydałoby się więcej czegoś na ścianach, jakieś zdjęcia, jakieś poduszki... ja też mam zajawkę na urządzanie i dekorowanie wnętrz, ale jeszcze żadnej szkoły nie skończyłam. Co nie znaczy, że nie skończę, bo możliwości akurat w Warszawie jest dużo ;) Policealna roczna, dwuletnia? Do jakiej chodzisz?
/4 miesiące temu
Takie średnie to jej mieszkanie. Ją bardzo lubię, obserwuję ją nawet na instagramie, ale spodziewałam się więcej polotu w urządzaniu. No ale nic, każdy sobie urządza tak jak mu wygodnie. Ja akurat aranżację uwielbiam i mogłabym ciągle przeglądać jakieś nowości i oglądać wnetrza. Sama pracuje w bankowości więc branża totalnie inna, ale chodzę w weekendy do policealnej szkoły na architekture wnętrz :)