POLECAMY

Luksus po portugalsku

Łazienka coraz częściej staje się wizytówką naszego domu. To właśnie po wyjściu z tego pomieszczenia wyrabiamy sobie zdanie o gospodarzach. Czym więc zachwycić naszych gości i jak przez długie lata być dumnym ze swojej łazienki?
Łazienka coraz częściej staje się wizytówką naszego domu. To właśnie po wyjściu z tego pomieszczenia wyrabiamy sobie zdanie o gospodarzach. Czym więc zachwycić naszych gości i jak przez długie lata być dumnym ze swojej łazienki?

Długowieczne piękno naszej łazienki zapewnią nam portugalskie zestawy prysznicowe lub wannowo-prysznicowe firmy Cifial. Teraz nasza łazienka nabierze zupełnie nowego blasku.

- Zawsze na początku fazy projektowania naszym celem jest wymyślenie rzeczy unikatowej – mówi Ivo Loureiro, wiceprezes firmy Cifial Polska. – Nieskromnie powiem, że kolejny raz udało nam się stworzyć coś niezwykłego. Porównując nasze zestawy z produktami innych firm, łatwo dostrzec, że Cifial stawia nie tylko na użyteczność, ale i piękno. Naszą ambicją jest współtworzenie niepowtarzalnych łazienek, które będą najbardziej charakterystycznym miejscem w domu mieszkaniu.

Szczere złoto

Portugalska firma stawia na materiały wysokiej jakości, dzięki czemu nawet najmniejsza część baterii wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki, nad którego stworzeniem pracowano setki godzin. Zestawy mogą być wykończone chromem, stalą szczotkowaną, starym mosiądzem, a na specjalne zamówienie klienta, antycznym, 24-karatowym złotem!
Dla miłośników stylu przez wielkie „S” idealną propozycją będą zestawy z kolekcji Edwardian + Old Dominion. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na zestaw prysznicowo-wannowy lub prysznicowy.

W skład zestawu prysznicowo-wannowego wchodzą słuchawka, deszczownica i bateria wanno-prysznicowa. Warto poświęcić chwilę czasu i przyjrzeć się bliżej poszczególnym elementom. Zacznijmy od słuchawki, która do złudzenia przypomina słuchawkę starego, przedwojennego telefonu. Jej wyrafinowany wygląd podkreśla rączka, ozdobiona białą emalią. Doskonale w ten styl wpisuje się bateria wannowa. Nad krótką, lekko rozszerzaną wylewką znajdują się kurki w kształcie krzyżaków. Jeśli wyobrazimy sobie, że wykończone są złotem, otrzymamy obraz pięknej baterii, którą z powodzeniem można zainstalować w najbardziej eleganckim wnętrzu. Zestaw uzupełnia deszczownica umieszczona na długiej, smukłej sztycy, zapewniając nam tym samym wyjątkowy komfort kąpieli.

Dla tych, którzy od wylegiwania się w wannie wolą natychmiastowe odświeżenie, przeznaczony jest zestaw prysznicowy. To ten sam zbiór charakterystycznych elementów, pozbawiony jednak baterii wannowej. Istnieje także możliwość wyboru samej deszczownicy lub przygotowanej do montażu z baterią prysznicowo-wannową lub prysznicową.

Portugalski parasol

Projektanci firmy Cifial pomyśleli również o osobach, które bardziej skłaniają się ku nowoczesnym trendom w urządzaniu łazienki. Specjalnie dla nich stworzono nadtynkowy zestaw prysznicowy Style 35. Nowoczesność to przede wszystkim minimalizm, dlatego w tej baterii zamiast stylowych kurków znajdziemy praktyczny mieszacz. Niepozornie wygląda delikatna słuchawka, której wielkość celowo jednak zmniejszono, by na pierwszy plan mogła wysunąć się efektowna deszczownica. Została ona umieszczona na cienkiej sztycy, co jeszcze bardziej podkreśla jej duży rozmiar. W tej konfiguracji deszczownica przypomina parasol szczelnie przykrywający resztę zestawu.

Warto pamiętać, że firma Cifial oferuje bardzo szeroki wachlarz baterii i akcesoriów łazienkowych. Przykładowo do baterii możemy dopasować aż 16 różnych ozdobnych akcesoriów Edwardian + Old Dominiom.

Tak urządzona łazienka zachwyci nie tylko gospodarzy, ale i gości.

Ceny netto kolekcji Edwardian + Old Dominion
Zestaw prysznicowy Chrom 1828 PLN, Stal szczotkowana 1958 PLN, Stary mosiądz 2057 PLN

Zestaw prysznicowo-wannowy Chrom 1996 PLN, Stal szczotkowana 2224 PLN, stary mosiądz 2418 PLN

Deszczownica (150 mm) Chrom 720 PLN, Stal szczotkowana 850 PLN, Stary mosiądz 890 PLN

Deszczownica (300 mm) Chrom 1060 PLN, Stal szczotkowana 1250 PLN, Stary mosiądz na zamówienie

Ceny netto kolekcji Style 35
Zestaw prysznicowy Chrom 1285 PLN, Stal szczotkowana 1475 PLN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
gdzie moge to kupic??