Kuchnia przyszłości

Sen o przyszłości znalazł swoje odzwierciedlenie w projekcie Gorenje Ora-Ito - ekskluzywnej, futurystycznej kolekcji urządzeń AGD. Zaawansowana technologia, najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalny design – taka jest nowa kolekcja Gorenje.
/ 04.09.2007 06:55
Sen o przyszłości znalazł swoje odzwierciedlenie w projekcie Gorenje Ora-Ito - ekskluzywnej, futurystycznej kolekcji urządzeń AGD. Zaawansowana technologia, najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalny design – taka jest nowa kolekcja Gorenje.

Gorenje, wiodący na europejskim rynku producent urządzeń AGD, wprowadził do sprzedaży nową linię sprzętu pod nazwą Ora-Ito. Linia sprzętu gospodarstwa domowego Ora-Ito, to połączenie nowych futurystycznych trendów oraz dopracowanej pod każdym względem linii. Nowe produkty Gorenje są bardzo eleganckie, wykonane z materiałów o najwyższej jakości i proste w formie, a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Dominującymi kolorem jest klasyczna czerń do wyboru z czarnymi lub ze stalowymi elementami.

W skład kolekcji wchodzą elektryczne piekarniki, płyty ceramiczne oraz nowoczesna płyta indukcyjna, okapy przyścienne i wysuwany okap teleskopowy, chłodziarko-zamrażarki wolnostojące i pod zabudowę oraz dekoracyjne fronty do kuchni mikrofalowych i zmywarek. Wszystkie elementy tworzą jedną, idealnie uzupełniająca się całość.

Nowa linia Gorenje Ora-Ito została stworzona z myślą o szerokim gronie odbiorców tak, by ekskluzywny sprzęt AGD mógł trafić do wielu domów. W Europie nowa seria Ora-Ito bije rekordy sprzedaży i została okrzyknięta „wzorniczą perłą” ostatnich lat.

Seria sygnowana jest nazwiskiem 30-letniego francuskiego projektanta Ora-Ito. Ten niezwykle utalentowany człowiek zasłynął w artystycznym świecie już jako dziewiętnastolatek, kiedy to zaczął tworzyć na swojej stronie internetowej wirtualne produkty, sygnujące je podpisami znanych marek, takich jak Swatch, Apple czy Levi’s. Niezwykłe przedmioty zyskały w sieci ogromną popularność i wiele osób pragnęło je kupić. Wieść niosła „To co zrobił ten gość jest super”. I tak wielkie firmy, zamiast wytoczyć proces niepokornemu artyście za bezprawne wykorzystanie ich logo, zaproponowały mu współpracę.

Ora-Ito zdobył wiele wyróżnień i nagród, w tym za stworzenie aluminiowej butelki piwa dla Heinekena, zaprojektowanie siedziby Toyoty, czy za projekt lamp dla firmy Artemide. Jego styl jest niebywale prosty, futurystyczny i jednocześnie bardzo prowokujący. Docenili go szefowie wielkich koncernów, w tym Adidas, L’Oreal, Danone i wymienione wyżej firmy, powierzając artyście tworzenie nowych projektów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/31.10.2008 17:51
W którym miejscu urządzenia z kolekcji Ora-Ito posiada "zaawansowana technologie, najwyższa jakość wykonania" ???? Tylko design ! Lodówkę z tej serii chętnie oddam za połowe ceny zakupu !!! Porażka.