Kolor w aranżacji - Wnętrza z We-Dwoje.pl

Urzekło cię zdjęcie pięknego salonu i zastanawiasz się gdzie znaleźć podobne dodatki? Zobacz jak z pomysłem zaaranżować własne mieszkanie.

Urzekło cię zdjęcie pięknego salonu i zastanawiasz się gdzie znaleźć podobne dodatki? Zobacz jak z pomysłem zaaranżować własne mieszkanie.

Soczysty pomarańcz

Kolor ograniczony do jednej ściany, dodaje wnętrzu ciepła, jednocześnie dbając o spokój w pozostałych częściach pomieszczenia. Soczystość ścian pogłębiają zestawione z nim meble, które utrzymane zostały w kolorze antresoli.

Wpadające w odcień czerwieni regały pochodzą z kolekcji Bydgoskie Meble. Odrobina nonszalancji pojawiła się za sprawą białej, pikowanej sofy. O ciepły klimat zadbała reprodukucja kubańskiego plakatu. Wiosenny powiew zagwarantują kwiaty.

Regał, witryna, stolik, szafka: Bydgoskie Meble, sofa, plakat: Kare Design, wazon czerwony: Piogia Decorativa, telewizor: Easy Touch, lampka oliwna: Philippi Tischkamin, biały wazon: Kare Design, lilia: Almi Decor

 

Modra głębia

Zieleń we wnętrzu równoważą żółte zasłony. Ciekawym elementem wystroju jest faktura na ścianie uzyskana za pomocą płytek z okładziny kamiennej. Żółć i dodatki w kolorze musztardowym równoważą dominującą zieleń.

Zgniłozielone dodatki możesz zamienić na patynowane złoto. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

Regał, komoda, stolik, szafka: Bydgoskie Meble, telewizor: Easy Touch, puf: Kelman, biały wazon: Rosenthal, wazon złoty podłużny i okrągły: Kare Design, czarny wazon: Kare Design, złote ramki: Almi Decor

 

W kolorze groszku

Wiosenne, swieże wnętrze niemogło by się obejść, bez zielonych dekoracji. Soczysty kolor na ścianach roświetla orzechowy odcień mebli. Świetny pomysł aranżacji jadalni.

Kolor ścian podbity został za pomocą krzeseł w zbliżonym odcieniu. Nie bez znaczenia jest również dywan. Podobnie jak w poprzedniej stylizacji, tu również warto zadbać o kwiaty.

Komoda, regał, kredens, stół, krzesła: Bydgoskie Meble, srebrna kula:  Kare Design, białe talerze głębokie: Ikea, wazon: Marvill, czerwony wazon: Ikea, dywan: Allegro, wazon z kwiatami: Fabryka Form

 

Szarość z zielenią

Przedwiośnie w jadalni ukrywa się w szarościach. Pośród czerni i bieli wyłania się zieleń. Zgrabna doniczka pełna sadzonek miniaturowych jeszcze iglaków przypomina o nadchodzącej porze roku.

Jeżeli chcesz stworzyć równie nowoczesną jadalnia utrzymaną w nimimalistycznym klimacie, sprawdz gdzie znajdziesz podobne produkty.

Witryna, komoda, stół, krzesła, szafki: Bydgoskie Meble, wazon w róże: Kare Design, lampki: Almi Decor, doniczki: Doniczkowy.pl, lampki ścienne: Kare Design, figurka psa: Kare Design

fot. materiały prasowe producentów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/7 lat temu
ta biała sofa jest genialna, marze o takiej właśnie
/7 lat temu
super
/8 lat temu
Mam pokój ze ścianami w kolorze ciepłej pomarańczy, dokładnie jak na pierwszym zdjęciu i muszę powiedzieć, że ten kolor wprowadza do wnętrza niesamowite ciepło, szczególnie, kiedy wpada do niego światło zachodzącego słońca.
POKAŻ KOMENTARZE (3)