POLECAMY

Wiosenne propozycje wnętrzarskie od IKEA

Nowa kolekcja mebli i dodatków do domu - Stockholm - będzie dostępna w sklepach IKEA już od kwietnia!
Ekspozycja mebli i artykułów wyposażenia wnętrz z kolekcji STOCKHOLM połączona z wystawą unikalnych zdjęć Sztokholmu autorstwa Jespera Cronsioe i Francesco Sapienzy otwarta dla wszystkich w warszawskim budynku MYSIA 3 w dniach od 15 do 21 marca 2013 roku.

2 kwietnia 2013 roku do stałego asortymentu wszystkich sklepów IKEA w Polsce wprowadzona zostanie wyjątkowa kolekcja mebli i akcesoriów STOCKHOLM. Kolekcja pod hasłem „Doskonałe Rzemiosło” obejmuje łącznie około 40 produktów, które idealnie sprawdzą się przy urządzaniu każdego pomieszczenia w domu, zwłaszcza dużego pokoju, jadalni oraz sypialni. Cechuje je wysoka jakość, przejawiająca się w zastosowaniu szlachetnych, wytrzymałych materiałów oraz w doskonałym wykończeniu, z dbałością o każdy detal, jak również wyważone proporcje i piękne, ponadczasowe wzornictwo, a wszystko w przystępnych cenach.

Meble i akcesoria STOCKHOLM świetnie prezentują się zarówno jako komplet, jak i w zestawieniu z innymi elementami wyposażenia domu, jako pojedyncze przedmioty. Zanim kolekcja pojawi się w sklepach IKEA, Polacy będą mogli zobaczyć ją na wystawie, w dniach od 15 do 21 marca 2013 roku w budynku MYSIA 3 w Warszawie. W nawiązaniu do nazwy kolekcji, ekspozycja została wzbogacona unikalnymi zdjęciami Sztokholmu autorstwa Jespera Cronsioe i Francesco Sapienzy. W ten sposób firma pragnie pokazać Polakom piękno szwedzkiej stolicy i zachęcić ich do jej odwiedzania.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)