Kolekcja Matta Pokory dla polskiej firmy Exsud

Na polskim rynku zadebiutowała kolekcja PLUGIN, będąca rezultatem współpracy piosenkarza Matta Pokory z Exsud, polską firmą zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Unikatowe wzornictwo to efekt inspiracji architektury z muzyką. Przedmioty z linii PLUGIN są już dostępne w sprzedaży online.
/ 28.02.2013 20:05

Na polskim rynku zadebiutowała kolekcja PLUGIN, będąca rezultatem współpracy piosenkarza Matta Pokory z Exsud, polską firmą zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Unikatowe wzornictwo to efekt inspiracji architekturyz  muzyką. Przedmioty z linii PLUGIN są już dostępne w sprzedaży online.

Kolekcja Matta Pokory dla polskiej firmy Exsud

Na zdjęciu: Matt Pokora

Kolekcja PLUGIN to linia mebli oraz dodatków zainspirowanych pasją i zainteresowaniami piosenkarza Matta Pokory. Po raz pierwszy zaprezentowano ją we wrześniu 2012 roku na targach Maison & Objet w Paryżu. Na serię PLUGIN składa się wiele elementów tworzących harmonijną całość: od stolików, puf czy taboretów przez lustra aż po wyjątkowe detale w postaci akcesoriów do sprzętu audio: podstawek do iPada i słuchawek oraz stojaków na płyty CD. Kolekcja ma szansę trafić w gusta nie tylko melomanów - całość utrzymana jest w minimalistycznym stylu z przewagą spokojnych, neutralnych barw i skierowana jest do wszystkich, którzy cenią niestandardowe rozwiązania oraz niepowtarzalny design. 

Kolekcja Matta Pokory dla polskiej firmy Exsud

Na zdjęciu: Lampa Equalizer Biała z kolekcji Matta Pokory PLUGIN for Exsud; lampa o geometrycznym kształcie, z metalu lakierowanego proszkowo, z białym bawełnianym abażurem. Istnieje w siedmiu wariantach kolorystycznych (biała, złota, srebrna, czerwona, czarna, szarobeżowa, granatowa). Wymiary: długość - 33 cm, szerokość - 13 cm z abażurem, wysokość - 30 cm, waga - +/- 1 kg, abażur - 13x13x13 cm, cena - ok. 390 zł

Geneza tej nietypowej współpracy, ma swój początek podczas pobytu Matta Pokory w Polsce w czasie jego trasy koncertowej. Przy okazji występu w Szczecinku Matt Pokora odwiedził hotel SINT JI, który zaprojektowała belgijska architekt wnętrz i właścicielka firmy Exsud Charlotte Esquenet, we współpracy z Anne-Julie Entremont. Jako osoba śledząca najnowsze trendy i interesująca się designem, Matt zwrócił się do pracowni o pomoc w aranżacji wnętrza swojego nowego mieszkania, co zaowocowało powstaniem kolekcji PLUGIN. Choć spotkanie piosenkarza z projektantkami było zbiegiem okoliczności, to efekty współpracy dwóch tak twórczych i artystycznych światów są zdecydowanie nieprzypadkowe.

Kolekcja Matta Pokory dla polskiej firmy Exsud

Na zdjęciu: Parawan Bounce z kolekcji Matta Pokory PLUGIN for Exsud; nowoczesny projekt o podwójnej funkcji: parawanu i biblioteczki. Wykonany z aluminium lakierowanego proszkowo na biało.  Wymiary: średnica - 120 cm, szerokość - 20 cm, waga - 37 kg, cena - ok. 1350 zł

Kolekcja Matta Pokory dla polskiej firmy Exsud

Na zdjęciu: Półka Loop z kolekcji Matta Pokory PLUGIN for Exsud; nowoczesna półka ścienna w formie koła na płyty CD, DVD lub książki, z aluminium lakierowanego proszkowo na białoWymiary: średnica - 60 cm, grubość - 15 cm, waga - +/- 5 kg, cena - ok. 800 zł

Przedmioty z linii PLUGIN są dostępne w sprzedaży online pod adresem: www.plugin-mp.com.

O Exsud:
Działalność firmy Exsud związana jest z szeroko pojętą architekturą wnętrz oraz wzornictwem. Exsud został założony w Polsce w 1999 roku i od tego czasu buduje swoją pozycję zarówno na polskim jak i europejskim rynku, głównie w Belgii i we Francji, a także w Europie Wschodniej.
Firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz nowoczesnych, stylowych oraz nadzorowania projektów. Kolekcja wyrobów Exsud stale się powiększa i podlega modyfikacjom, w dużej mierze są to przedmioty unikatowe, stworzone na indywidualne zamówienie.
Wysoka jakość materiałów, staranność wykonania i indywidualne projekty to największe atuty firmy Exsud. Za kreatywność i oryginalność projektowanych przedmiotów Exsud otrzymał liczne nagrody, w tym "Złoty Herb" za nowatorskie rozwiązania architektury wnętrz i wzornictwa z zastosowaniem naturalnych materiałów i tworzyw sztucznych.

Więcej informacji pod adresem: www.exsud.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)