Klimatyczny kominek w kuchni

Taki kuchenny kominek to niebanalna propozycja dla klimatycznego i oryginalnego wnętrza. Spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również i praktyczną. Zobacz sama!
/ 30.09.2017 14:56

Taki kuchenny kominek to niebanalna propozycja dla klimatycznego i oryginalnego wnętrza. Spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również i praktyczną. Zobacz sama!

wkład kominkowy MBO 15 prawy BS

Mogłoby się wydawać, iż miejsce kominka jest tylko i wyłącznie w salonie. Najlepiej tuż koło kanapy. Niekiedy możemy spotkać propozycje kominka w sypialni, na tarasie a nawet w łazience.

Tymczasem kominek to również doskonałe i zarazem niezwykle pierwotne rozwiązanie do kuchni. Taki kuchenny element przywodzi na myśl dawne czasy, gdy piekło się jeszcze na piecach kaflowych, które zawsze przyjemnie ogrzewały wszystkich zmarzniętych zimową aurą domowników. Któż po zimowym spacerze nie chciałby się"przytulić" do takiego pieca? Wracając z tych odległych wspomnień do świata realnego warto zainspirować się przeszłością i delikatnie wtłoczyć ją do naszej kuchni. Tym bardziej, że efekt może być fascynujący.

wkład kominkowy z płaszczem wodnym ANTEK 8

Kominek wiele ma imion

Kominek może mieć różne odsłony i nadawać bardzo zróżnicowany efekt końcowy naszej kuchni. Może być delikatny, subtelnie dopasowujący się do naszego wnętrza, imitujący jego podstawową funkcję, a może być wyrazisty i masywny. Niektóre dają nam możliwość przygotowania dzięki nim posiłków.

wkład kominkowy OLIWIA 18 lewy BS

Kominek to również doskonała propozycja dla urozmaicenia wspólnych, rodzinnych posiłków lub wypicia gorącej czekolady w mroźny wieczór w gronie przyjaciół. Magia, którą wokół siebie roztacza z pewnością na długo zapadnie w pamięci każdemu, kto odczuje na sobie przyjemność ciepła, które od niego bije.


kominek OLIWIA 18 prawy

Jeśli zdecydujemy się na urozmaicenie naszej kuchennej aranżacji możemy wybrać spośród kilku możliwości. Najpopularniejsze są kominki ogrzewane drewnem lub te nowocześniejsze elektryczne. Niezwykły efekt można stworzyć również decydując się na kominek ceglany lub murowany, to zalążek starych dobrych pieców. Efekt z pewnością będzie uzależniony od konwencji i stylu w jakim kuchnia będzie utrzymana. Proponujemy - im większa kuchnia, tym większy kominek. To komfort, który daje nam otwarta przestrzeń. Skorzystajmy z niego. Jeśli kuchnia jest raczej niewielka postawmy na wtapiający się kuchenny akcent.

biokominek BALL biały

Podsumowując, kuchenny kominek to ekskluzywne i wygodne rozwiązanie dla nadania niebanalnego efektu. Sprawi, że kuchnia przestanie być tylko miejscem szybkich obiadów, ale również drugim salonem, który będzie skupiał w sobie domowników. Piękno, klasyka i nowoczesność w niezwykłej formie.

biokominek QUEBEC czarny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/18.02.2013 10:52
tyle możliwości :) piękne połączenia kuchni plus kominka :)
/04.02.2013 10:41
piękne wnętrze :)