POLECAMY

Kieliszki do jajek-We-Dwoje.pl wybiera

Wiosenne śniadanie z jajkiem będzie lepiej smakowało kiedy podamy je w wyjątkowym kieliszku. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy dla ciebie.

Wiosenne śniadanie z jajkiem będzie lepiej smakowało kiedy podamy je w wyjątkowym kieliszku. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy dla ciebie.

Czerń i biel

Zabawne propozycje Normann Copenhagen to kolorowe kieliszki na jajka o charakterystycznym kształcie skorupek. Zachęcą do jedzenia małego niejadka i dorosłych, którzy po prostu lubią jajka na miękko. Dzięki dwóm elementom kieliszków, można je również wykorzystać do przenoszenia jajek.

Bardzo praktyczne rozwiązanie oferuje Menu. Do białej części wkładamy jajko a do czarnej skorupki.

Porcelanowe podstawki Blomus również posiadają otwór, do którego schowamy skorupki.

 

Odrobina stali

Uchwyty w stalowej podstawce Auerhahn umożliwiają wygodne przenoszenie jajka. Skromna i elegancka propozycja Zack ładnie komponuje się kształtem jajka.

Łukowaty, stalowy kieliszek na dębowej podstawce pochodzi od Artafe.

 

Wesoły poranek

Kolejna propozycja od Menu ożywi i rozweseli każde śniadanie. Zestaw śniadaniowy - kieliszek na jajko z podstawką i łyżeczką wykonany z melaminy pochodzi z nowej kolekcji Nigelii Lawson.

Śniadanie jak u mamy zagwarantują talerzyki z podstawkami od Sagaform. Wesołe kieliszki do jajek w kształcie jajek zmienią każde śniadanie w wyśmienitą zabawę. Propozycja od MSC Gadgets.

 

Stwory śniadaniowe

Jeżeli sądzisz, że w kategorii kieliszków i podstawek na jajka widziałaś już wszystko, pozwól że przedstawimy ci kilka propozycji.

Skrzydlaty kieliszek z nogami pochodzi z kolekcji Rosenthal. Tymczasem Alessi zaskoczy nas kieliszkiem, którego linia powstała przy współpracy z Muzeum Narodowego Tajwanu. Praktyczny kieliszek na jajko wykonany z tworzywa sztucznego to propozycja Alessi. Genialnie nadaje się również do wyjmowania jajek z gorącej wody.

Wykonany z malowanej porcelany kieliszek Goldfish pochodzi od Alessi.

Ażurowy koszyczek od Selling Price to niezwykle misterna propozycja. Zupełne róznią się od niego kieliszki z czapeczkami Ritzenhoff, które zakłada sie na jajka w celu utrzymania temperatury.

Zbiorowe zebranie pod kwoczką oferuje Alessi. Wygodny koszyk do gotowania ze sztucznego tworzywa. Kolorowe, odporne na zarysowanie kieliszki z melaniny znajdziesz w kolekcji Zack.

 

Smacznego jajka

A teraz coś dla małych niejadków. Wesołe stworki zadbają o dobrą atmosferę podczas posiłków.

Podstawki przypominające klocki Lego? Za sprawą Zak! Design wszystko jest możliwe.

Tym razem kolejne kieliszki z ocieplaczem. Oprócz tego meksykanie chroniący jajko przed upadkiem.

Vacu Vin oferuje nam podstawki na jajka wykonane z materiału. Można je bez problemu wyprać w pralce.

fot. Czerwona Maszyna, Red Onion, myin.pl, Modern Form

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 lat temu
bardzo duży wybór gustownych kieliszków do jajek można znaleźć w stylowej zastawie. stylowazastawa.pl/kategoria/1_132/Kieliszki_do_jajek.html polecam dużo oryginalnych kształtów i wzorów.
/7 lat temu
super są stworki do jajek
/7 lat temu
fajniusie