Kabiny narożne i brodziki

Kabiny i brodziki ITEMS to przysłowiowa kropka nad i postawiona przez projektantów firmy TIGER. Dzięki nim łazienka ITEMS może być pomieszczeniem w pełni funkcjonalnym i eleganckim.
/ 27.06.2007 07:57
Kabiny i brodziki ITEMS to przysłowiowa kropka nad i postawiona przez projektantów firmy TIGER. Dzięki nim łazienka ITEMS może być pomieszczeniem w pełni funkcjonalnym i eleganckim.

Kabiny narożne kwadratowe i prostokątne, ¼ koła, a także drzwi do zabudowy wnęki – bogata oferta rozwiązań zabudowy natrysku z pewnością pozwoli wybrać optymalny produkt. Charakterystyczną cechą kabin ITEMS są duże tafle przejrzystego szkła, dzięki którym kabina „otwiera” się na przestrzeń łazienki, a w środku jest niezwykle przestrzenna. Bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji gwarantuje 6 mm szkło oraz eleganckie profile z anodowanego aluminium.

Zaletą kabin ITEMS jest też ich stylistyczna spójność z pozostałymi produktami obecnymi w serii. Akcesoria, meble, armaturę, umywalki, kabiny i brodziki projektanci firmy TIGER zaproponowali jako koncept, czyli zamkniętą wzorniczo i funkcjonalnie całość. Wszystkie wymienione sprzęty idealnie ze sobą harmonizują pod względem designu, ponadto są dostępne w zróżnicowanych wymiarach i wersjach, dzięki czemu pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń każdej łazienki: małej, dużej, i tej dla dwojga.

ITEMS to także produkt oparty na zaawansowanej technologii. System cichego domykania szuflad mebli, chowana wylewka w baterii wannowej, czy montaż armatury, który jest tak łatwy, że z powodzeniem może go wykonać nawet mało doświadczony majsterkowicz, to tylko niektóre nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane przez producenta. Dzięki tak przygotowanym produktom każdy może samodzielnie urządzić elegancką łazienkę w nowoczesnym stylu.

Wszystkie kabiny ITEMS mogą być montowane z brodzikiem lub bezpośrednio na posadzce. W kolekcji dostępny jest brodzik ze sztucznego kamienia, z elegancką ozdobną płytką maskującą odpływ. Kabina kwadratowa ze ścianką boczną (fot. nr 03) standardowo wyposażona jest w wygodny wieszak na ręcznik kąpielowy.
Wymiary kabin: narożne kwadratowe 90 x 90 cm, 100 x 100 cm, prostokątne 90x100, 90x120, 100x120 cm, kabiny ¼ koła 90 cm i 100 cm, drzwi do zabudowy wnęki 90, 100 i 120 cm.

Koncept ITEMS dostępny jest w wybranych marketach budowlanych w kraju.

Producent: TIGER (Holandia), dystrybutor: CORAM POLAND.