Kabina prysznicowa do zabudowy

Użytkowo doskonała, wzorniczo bezpretensjonalna – tak można określić kabinę BOW FRONT SLIDING DOOR marki Acora, która właśnie wchodzi na polski rynek. Nową kabinę można znaleźć w ofercie firmy Coram Poland, dystrybutora produktów marki Acora.
/ 07.09.2007 23:14
Użytkowo doskonała, wzorniczo bezpretensjonalna – tak można określić kabinę BOW FRONT SLIDING DOOR marki Acora, która właśnie wchodzi na polski rynek. Nową kabinę można znaleźć w ofercie firmy Coram Poland, dystrybutora produktów marki Acora.

Kabina BOW FRONT SLIDING DOOR należy do linii kabin angielskiej firmy Coram Showers oferowanych pod nową marką Acora. Jak wskazuje nazwa modelu – jest to kabina z drzwiami przesuwnymi. To wygodne użytkowo rozwiązanie teraz otrzymało także nowe zastosowania. Model BOW FRONT SLIDING DOOR oferuje trzy warianty zabudowy natrysku: drzwi do zabudowy wnęki, kabinę do zabudowy narożnej oraz kabinę do zabudowy w linii ściany.
Drzwi kabiny o szerokości 120 cm tworzą dwie tafle transparentnego, giętego szkła o grubości 6 mm. Osadzone w profilach z anodowanego aluminium, wykończonych w kolorze błyszczącego chromu, ujmują szkło w elegancką, stylową ramę.

Konstrukcję do zabudowy narożnej uzupełnia panel boczny o szerokości 55 cm, a w opcji do zabudowy wzdłuż linii ściany dwa panele boczne. Powstała w ten sposób przestrzeń kąpielowa jest wygodna i komfortowa. Ponadto odwracalne drzwi pozwalają na ustawienie otwarcia kabiny z prawej lub z lewej j strony.

Interesującą linię kabiny BOW FRONT SLIDING DOOR podkreśla kształt specjalnie do niej zaprojektowanych brodzików. Oferowane są one w dwóch wersjach: stawianej (standard) oraz wpuszczanej w posadzkę (slim). Oba wykonane zostały z Coratechu © - wytrzymałego tworzywa opracowanego na bazie żywicy polimerowej. Z brodzikiem w wersji standard kabina ma wysokość 2050 mm, z brodzikiem slim 1890 mm. Metalowa listwa w dolnej części szklanych tafli pozwala na osadzenie kabiny bezpośrednio na posadzce.

Dla bezpieczeństwa użytkowników krawędzie szkła zastosowanego w prezentowanej kabinie są nie tylko zaokrąglone, ale także wyszlifowane. Kabinę tę, podobnie jak wszystkie modele marki Acora, producent opcjonalnie oferuje ze szkłem z powłoką ClearShield zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia. Technologia zabezpieczenia szkła opracowana została przez angielską firmę Ritec, która gwarantuje żywotność powłoki przez ok. 8 lat.

Na kabinę BOW FRONT SLIDING DOOR uwagę zwracają nie tylko rozwiązania użytkowe, ale także niezwykle elegancka linia i dopracowane w szczegółach wykończenie. Atrakcyjna jest także jej cena: drzwi kabiny kosztują brutto 3600 zł, panel boczny 1100 zł.

Dystrybutorem produktu jest firma Coram Poland

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)