Jessica Simpson kupuje dom Osbourne'ów w Los Angeles - galeria

Zobacz dom, w którym zamieszka słynna gwiazda muzyki pop!
/ 18.02.2013 09:36

Pod koniec zeszłego roku świat show biznesu obiegła wieść o tym, że słynna amerykańska gwiazda Jessica Simpson pragnie zakupić dom wystawiony na sprzedaż przez rodzinę Osbourne'ów. Słynna rodzina Ozzy'iego od kilku miesięcy boryka się bowiem ze spłatą długów, które narosły w trakcie kilkuletniego braku uiszczania należności za rachunki.

W grudniu Jessica zaproponowała Osbourne'om 13 mln dolarów za posiadłość. Plany zakupu zniweczył jednak mały pożar, który rozpętał się w pokoju gościnnym tegoż domu. Ostatecznie jednak gwiazda muzyki pop postanowiła sfinalizować transakcję (końcowa cena domu wyniosła 12,388 mln dolarów). Tym samym zakończyła kilkumiesięczne już poszukiwania rezydencji, w której mogłaby się zmieścić jej cała, powiększająca się rodzina. Co więcej, w tejże posiadłości ma odbyć się ślub celebrytki i jej narzeczonego - Erica Johnsona.

Posiadłość należąca jeszcze do niedawna do ekscentrycznej rodziny Osbourne'ów znajduje się w Los Angeles. Znajduje się w niej sześć sypialni oraz dziesięć łazienek. Sam dom usytuowany jest na wzgórzu, z którego roztacza się widok na całe Hidden Hills. Zobacz, jak wyglądają jego wnętrza.