Jasne ścieżki twoich wnętrz

Absolutna nowość na rynku, oprawa LED TANGO marki SKOFF, wyznacza nowe trendy w branży oświetleniowej i wnętrzarskiej. Szeroki zakres zastosowań, oryginalny design oraz funkcjonalność sprawiają, że LED-owe oprawy serii MUSIC LINE tanecznym krokiem coraz częściej wchodzą do naszych domów i miejsc publicznych.
/ 29.05.2008 23:00
Absolutna nowość na rynku, oprawa LED TANGO marki SKOFF, wyznacza nowe trendy w branży oświetleniowej i wnętrzarskiej. Szeroki zakres zastosowań, oryginalny design oraz funkcjonalność sprawiają, że LED-owe oprawy serii MUSIC LINE tanecznym krokiem coraz częściej wchodzą do naszych domów i miejsc publicznych.

Tak niewielka i elegancka oprawa, daje nieskończoną liczbę możliwości oświetlania i podświetlania wszystkich typów wnętrz. Oprawa SKOFF LED Tango jest czymś więcej niż tylko źródłem światła, jest krokiem naprzód w wielu różnych dziedzinach – szczególnie w nowatorskim designerstwieJasne ścieżki twoich wnętrz. Dlaczego?
W oprawie TANGO, jak i w całej gamie produktów MUSIC LINE marki SKOFF, wykorzystano nowoczesny system podświetlania diodami LED. Technologia LED charakteryzuje się wysoką emisją światła przy bardzo niskim poborze prądu. Dzięki temu oświetlenie TANGO jest nieporównywalnie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne lampy. Ponadto oprawy TANGO zostały wykonane ze stali szlachetnej lub aluminium. Dzięki temu, prócz efektownego wyglądu, zyskały szereg praktycznych właściwości takich jak wysoka jakość elementów i trwałość. Dodatkowym atutem jest żywotność diod LED - minimum 50 tys. godzin ciągłego świecenia! TANGO, ze względu na minimalne wydzielanie ciepła cechuje bezpieczeństwo użytkowania, co jest istotne przy montażu na powierzchniach łatwopalnych (drewno, płyta meblowa, płyta gipsowa), a także tam gdzie panuje wilgotność.
Oprawy doskonale sprawdzą się w miejscach takich jak: schody, meble, korytarze, przedpokoje, kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce, wnętrza dyskotek i pubów, budynki użyteczności publicznej – biurowce, szpitale, ciągi komunikacyjne.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania produktów firmy SKOFF są tak duże, że oświetlenie z serii MUSIC LINE doskonale sprawdza się nawet w otoczeniu niemowląt. Oprawy TANGO dyskretnie podświetlą pokoiki dziecięce, ponieważ emitują delikatne, nieinwazyjne światło, a poprzez konstrukcję pozwalającą na „ujarzmienie światła”, zastosowane diody LED są niewidoczne dla użytkownika, co pozwala na uniknięcie nieprzyjemnego „efektu olśnienia”
Unikalne rozwiązanie konstrukcyjne zastosowane w oprawach LED SKOFF Music Line jest opatentowane przez producenta - SKOFF.

Oprawy TANGO dostępne są w dwóch wersjach materiałowych - stal szlachetna i aluminium. W zależności od celu zastosowania oraz upodobań użytkowników w ofercie firmy SKOFF znajdują się cztery kolory emisji światła: biały, czerwony, niebieski i zielony. Są także dostępne warianty designerskie: TANGO, mini TANGO, TANGO STICK (łatwe mocowanie do każdej powierzchni za pomocą kleju lub taśmy samoprzylepnej), TANGO mini STICK oraz Duo TANGO (oprawa podwójna) i Kinkiet Duo TANGO (oprawa podwójna z dystansem pozwalająca na odsunięcie od powierzchni).
Łatwy montaż, duży wybór rodzajów opraw oraz doskonały efekt świetlny w połączeniu z oryginalnym wzornictwem daje nieograniczony wachlarz zastosowań. Spółka SKOFF za serię wyrobów MUSIC Jasne ścieżki twoich wnętrzLINE, w tym również za serię TANGO, otrzymała prestiżowe wyróżnienia – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżnienie w Konkursie Wzornictwa Śląska Rzecz, oraz Medal Europejski. Jest to wyraźny dowód na to, że taniec z gwiazdami oświetlenia jest tańcem właśnie w rytmie SKOFF LED TANGO.

OPRAWA TANGO serii MUSIC LINE marki SKOFF
Cena: od 50 zł

Firma SKOFF jest profesjonalną firmą produkcyjną zajmującą się nowoczesnym oświetleniem do mebli kuchennych i łazienkowych a także do ciągów komunikacyjnych, schodów i zastosowań użyteczności publicznej. Celem Firmy jest tworzenie takich projektów, które odpowiadają wysokim standardom europejskim. Oświetlenie SKOFF stwarza przyjemną atmosferę, Nie powoduje zmian naturalnych barw oświetlanych przedmiotów, jest perfekcyjne w szczegółach, formie i funkcjonowaniu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.09.2010 11:00
Produkt prymitywny do bólu. Za cenę wprost astronomiczną.Przy kosztach produkcji w granicach 2zł cena końcowa 64zł!!! uwzględniając, że takiego rodzaju oświetlenie to kilkanaście opraw cena wychodzi mordercza.Pomimo pewnych zalet i w sumie znośnego wyglądu cena końcowa absolutnie deklasuje ten produkt. Powinien kosztować max 20zł za sztukę. Poczekam na chińską kopię.