Fotel Wave - nowa fala biurowego designu

Fotel obrotowy Wave to duma nowej kolekcji 24h at work firmy Dziedzic. Połączenie nowoczesnej i stylowej linii z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ergonomii pozwoliło stworzyć krzesło, który wyznacza nowe kierunki w wyposażeniu wnętrz biurowych. Wave w języku angielskim oznacza falę. Fotel Wave jest więc świeżym powiewem, nową falą w estetyce mebli biurowych.
/ 11.02.2008 15:39

Fotel obrotowy Wave to duma nowej kolekcji 24h at work firmy Dziedzic. Połączenie nowoczesnej i stylowej linii z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ergonomii pozwoliło stworzyć krzesło, który wyznacza nowe kierunki w wyposażeniu wnętrz biurowych.
Wave w języku angielskim oznacza falę. Fotel Wave jest więc świeżym powiewem, nową falą w estetyce mebli biurowych.

REGULACJA ZDROWIA I WYGODY
Poza nieprzeciętnym, nowoczesnym designem twórcy fotela Wave z kolekcji 24h at work położyli silny nacisk na ergonomię. Mebel ergonomiczny to taki, który współgra z układem ludzkiego ciała. Podczas wielogodzinnej pracy biurowej bardzo istotne jest prawidłowe ułożenie ciała, czyli takie, które nie męczy mięśni, nie powoduje drętwienia kończyn i sztywnienia ścięgien oraz, w dłuższym okresie czasu, nie prowadzi do tzw. chorób zawodowych.
Fotel obrotowy Wave z kolekcji 24h at work idealnie dopasowuje się do sylwetki siedzącego i charakteru jego pracy. Posiada kilka systemów regulacji poszczególnych elementów. Istnieje więc możliwość dostosowania wysokości i kąta podłokietników do długości i kształtu rąk osoby siedzącej, tak by zapewnić jej maksymalny komfort pracy i wypoczynku. Również wysokość fotela dostosowuje się do wzrostu użytkownika, tak aby gwarantować wygodne ułożenie stóp płasko na podłodze. Jeżeli mebel jest zbyt wysoki, a nie ma możliwości regulacji jego wysokości, dochodzi do ucisku kończyn w miejscu podudzia, co powoduje ich niedokrwienie i – z czasem – chroniczne bóle, powstawanie żylaków. W modelu Wave firmy Dziedzic regulowana jest także siła nacisku na oparcie, co pozwala zachować odpowiedni kształt pleców i kręgosłupa w godzinach pracy. W chwilach odpoczynku wystarczy pociągnąć za dźwignie znajdującą się pod siedzeniem i odchylić oparcie w tył dając sobie czas na kontemplację z nogami ułożonymi wygodnie na blacie biurka.

INDYWIDUALNY STYL
Harmonijne połączenie śmiałej estetyki z funkcjonalnością fotela Wave sprawia, że idealnie wkomponuje się on we wnętrze nowocześnie zaaranżowanego biura. W celu dopasowania go do indywidualnych potrzeb użytkownika firma Dziedzic oferuje wiele różnych wariantów wykończenia. Możemy wybierać spośród trzech rodzajów podstaw: pokryta czarną matową farbą, chromowana i w kolorze ALU. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu fotela bez podłokietników lub w jednym z dwóch wariantów: z regulacją wysokości, bądź z drewnianą nakładką. Niezwykle szeroki wachlarz dodatkowych elementów oraz rodzajów materiałów wykończeniowych pozwala na stworzenie modelu o budowie i kolorze obicia, które będą współgrać zarówno z estetyka biura, jak i osobowością osoby pracującej w tym fotelu.
Ponadto firma Dziedzic zapewnia 3 lata gwarancji na każdy model krzeseł i foteli serii 24h at work.

Krzesło biurowe Wave, seria 24h at work- cena od 999,18 zł brutto.