Eden w łazience

Jeśli nazwę nowych mebli łazienkowych mebli firmy Tiger potraktować jako obietnicę, to na pewno jest to obietnica dotrzymana. Spełnia ją m.in. atrakcyjna forma, ciekawa kolorystyka oraz zastosowane rozwiązania użytkowe.
/ 11.06.2008 22:05
Jeśli nazwę nowych mebli łazienkowych mebli firmy Tiger potraktować jako obietnicę, to na pewno jest to obietnica dotrzymana. Spełnia ją m.in. atrakcyjna forma, ciekawa kolorystyka oraz zastosowane rozwiązania użytkowe.

Eden w łazienceEden – nowa linia mebli łazienkowych holenderskiej marki Tiger, to propozycja utrzymana w klasycznej stylistyce. Proste bryły mebli, stonowane kolory, podwieszana konstrukcja sprawiają, że jest to produkt uniwersalny. Wzorniczej czystości dodaje meblom brak widocznych uchwytów (szafki posiadają specjalne wcięcia, które służą do ich otwierania).
Modułowość, to kolejna ważna cecha kolekcji Eden. Poszczególne elementy serii przygotowane zostały tak, aby można je było dowolnie zestawiać, np. długości blatów dostosowane są do wymiarów szafek podumywalkowych. Ponadto wszystkie meble mają jednakową głębokość 43 cm.

W kolekcji oferowane są szafki podumywalkowe o długości 45 i 90 cm, dostępne w wersji z drzwiami lub z szufladą. Nad umywalką możemy powiesić albo funkcjonalną szafkę z lustrem, albo okrągłe lustro z nadrukiem. Wszystko zależy od naszych potrzeb i efektów, jakie chcemy uzyskać.
Regał wiszący o wysokości 160 cm proponowany jest w Eden w łaziencedwóch wersjach: z dwojgiem drzwi oraz z drzwiami i szufladą. Duży, wygodny mebel to wprost idealne miejsce do przechowywania ręczników, zapasowych środków higienicznych czy kosmetyków. Kolekcję uzupełniają blaty podumywalkowe o długości: 45, 90, 135 cm.

Meble Eden dostępne są w trzech rodzajach wykończenia: biały wysoki połysk, jasny dąb oraz antracytowy brąz. W pierwszym przypadku fronty wykonane są z MDF, w dwóch pozostałych z płyty laminowanej. Standardem w kolekcji są zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, które podnoszą komfort użytkowania mebli. Funkcjonalnym elementem serii jest elegancki wspornik do mocowania blatu do ściany, który jest także wieszakiem na ręcznik.

Dystrybutorem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland.