Domy pod klucz

Każdy z nas marzy o pięknym domu z ogródkiem, gdzie od najbliższego sąsiada oddziela nas płot, a nie jedynie ściana. Kiedy już zdecydujemy się na budowę pozostaje nam wybór wykonawcy. Dom możemy wybudować samemu metodą gospodarczą lub skorzystać z usług firm budowlanych i deweloperskich. Polacy coraz przychylniej patrzą na oferty firm, które proponują budowę domów jednorodzinnych w standardzie „pod klucz”.
/ 01.09.2007 00:01

Każdy z nas marzy o pięknym domu z ogródkiem, gdzie od najbliższego sąsiada oddziela nas płot, a nie jedynie ściana. Kiedy już zdecydujemy się na budowę pozostaje nam wybór wykonawcy. Dom możemy wybudować samemu metodą gospodarczą lub skorzystać z usług firm budowlanych i deweloperskich. Polacy coraz przychylniej patrzą na oferty firm, które proponują budowę domów jednorodzinnych w standardzie „pod klucz”.

Z taką ofertą wychodzi do klientów czeska firma ES POLSKA, która w tym roku weszła na polski rynek. Ten inwestor zastępczy buduje dom już w ciągu 10 miesięcy na terenie całego kraju, dbając przy tym o najwyższą jakość materiałów, jak i przeprowadzanych prac. Firma posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001, a swoim klientom daje co najmniej 3 lata gwarancji na oddane nieruchomości.

Domy pod klucz od Czechów

Ponadto zapewnia korzystny system sfinansowania. Szeroka oferta programów kierowana jest do klientów o bardzo różnej zasobności portfeli.

ES POLSKA proponuje swoim klientom kilka sposobów finansowania budowy:

  • Excellent – najchętniej wybierany w Polsce: ES Polska kupuje działkę pod budowę i stawia dom. Klient nabywa nieruchomość dopiero po zakończeniu budowy; w razie potrzeby ES Polska pomaga w załatwieniu formalności i kredytu. Nabywca może kontrolować etapy budowy i jakość przeprowadzanych prac,
  • Młoda Rodzina - wystarczy 26 tys. zł wkładu własnego i działka budowlana, aby uzyskać najniższą możliwą ratę kredytu
  • Zerowy Wkład Własny - jest rozszerzeniem programu Młoda Rodzina, wystarczy własna działka budowlana, wkład własny zostaje zastąpiony pożyczką krótkoterminową,
  • Ścieżka - ten program został stworzony dla klientów, którzy mają problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego; klienci korzystają z pomocy ES POLSKA przy doborze optymalnego produktu bankowego,
  • Kredyt pod Działkę – umożliwia klientom bardzo szybkie pozyskanie kredytu pod kupno działki budowlanej; czas załatwiania kredytu nie przekroczy 10 dni,
  • Pożyczka krótkoterminowa – działa na zasadzie szybkiego dopełnienia środków własnych.

Ponadto ES POLSKA zdając sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby poszczególnych klientów oferuje im dodatkowe programy, które spełnią indywidualne oczekiwania każdego z nich.

Z myślą o tych , którzy za swój dom chcą płacić stopniowo powstał program Pewność. Budowę dzieli się wtedy na kilka etapów, o których ilości decyduje sam klient. Dopiero po
ukończeniu i oddaniu jednej części budowy inwestor udostępnia środki na kolejną. Cena jednego etapu odpowiada średnio kwocie 70.000,00 złotych.

Tym, którzy oczekują nietypowego projektu i chcą mieć udział w jego tworzeniu firma ES POLSKA daje możliwość Maksymalnego Zaangażowania w budowę domu. Architekt pomaga klientowi stworzyć niepowtarzalny projekt, dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Przeciwieństwem tego programu jest oferta Szybkie Rozwiązania, która skraca okres przygotowawczy budowy domu do minimum, z sześciu miesięcy do czterech. W tym przypadku klient wybiera typowy projekt domu.

Innowacyjną propozycją na rynku polskim jest z pewnością program Rosnący Dom, stworzony dla osób, które nie wiedzą jak duża będzie ich rodzina w przyszłości. Projekt domu daje wiele możliwości jego przebudowy, tak by mógł rozwijać się wraz z rodziną i jej potrzebami.

ES POLSKA skutecznie wykorzystuje ponadto najnowsze technologie. W programie Innowacyjny Dom istotny element stanowi centralny komputer, który obsługuje oświetlenie, ogrzewanie i zabezpiecza dom. Natomiast program Plus, dzięki wykorzystaniu Internetu, ułatwia klientom kontaktowanie się z pracownikami, śledzenie przebiegu planowanych prac i uzyskiwanie wszelkich informacji o budowanym domu.

ES POLSKA jest spółką grupy holdingowej Ekonomické Stavby, której siedziba mieści się w Republice Czeskiej. Firma ES producentem murowanych domów jednorodzinnych, a do tej pory wybudowała łącznie 6000 domów. Od kilku miesięcy spółka ma odziały również w Polsce. Współpracuje z bankami: PEKAO SA, GE Money Bank oraz z Kredyt Bank.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/19.03.2019 09:13
Polecam budowa zrealizowana bez większych problemów sprawnie i kompleksowo.
/01.02.2019 21:49
Jeśli nie chcecie stracić oszczędności , i godności trzymajcie się z dala od tej firmy. To wyłudzacze naciągają ludzi na umowy wkręcają że da się załatwić kredyt na budowę . A później dymają ludzi na kasę . Z dala od nich proszę!
/14.08.2018 11:25
potwierdzam co napisał inwestor niestety za późno przeczytałem Firma buduje nie według wymagań inwestora a według własnego uznania. Mnóstwo błędów w dokumentacji także projektowej Na każdym kroku próbują wyłudzić pieniądze Biorą pieniądze z góry i nie wykonują pracy. Moje opóźnienie to 12 miesięcy i końca nie widać. Szefostwo nie chce nawet rozmawiać co dalej
POKAŻ KOMENTARZE (3)