Zabawki dla dużych dzieci

Dzień dziecka to święto wszystkich dzieci, zarówno tych małych jak i dużych. Z tej okazji prezentujemy gadżety, którymi bawić chcieli by się nie tylko najmłodsi. uwaga, nadchodzą zabawki dla dużych dzieci.
/ 08.06.2010 07:57

Uwaga, nadchodzą zabawki dla dużych dzieci. Dzień Dziecka co prawda już za nami, ale czy nie można by go obchodzić troche cześciej?  Naszymi gadżetami chcieli by się bawić nie tylko najmłodsi.

Ile razy zastanawiałeś się nad tym czy misie mają płeć? Dzięki tej zabawce dla dużych dzieci, twoje wątpliwości nareszcie zostaną rozwiane...

Kolekcja zabawek dla dużych dzieci przewiduje również Czerwonego Kapturka w mini ubranku i mumię.

Tym, którzy lubią uprawiać coś w ogrodzie oferujemy pomidory. Konceptualny gadżet - gumowy i piszczący, czyli zabawne ludziki o nasionkowych oczach. Masz wybór – albo będziesz się bawić zabawką, albo pozwolisz urosnąć roślince. „Być albo mieć?” – oto jest pytanie. Natomiast uroczy trójoki wampir w rozbrajającym różowym kolorze to opcja dla tych, którzy nie przepadają za horrorami.

Zabawkowy owad to projekt Cich Bicalho, czyli pokraczna zabawka dla nakręcanego stalowo- cynkowego mechanizmu. Prototyp pająka dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: z czerwonym, stalowym i mosiężnym śmigłem, z czerwonymi, czarnymi i niebieskimi bucikami.

Jeżeli nie lubisz hodować pomidorów to zawsze możesz się zająć melonami. Fanom piłki nożnej oferujemy taśmę klejącą, z której w mgnieniu oka wyczarują piłeczkę, ot choćby z okazji Mundialu.

Do kompletu Czerwonego Kapturka możesz dokupić również kotka - zamiast wilka oczywiście.

A co powiecie na Tyranozaurusa Rexa w wersji cywilizowanej? Może służyć jako puduszka-przytulanka, z całą pewnościa nie tylko dla dziecka. 

Uroda prymitywnych maskotek tkwi w ich oczach. Są szalenie modne i stosunkowo za drogie.

Aparat z ośmioma wizjerami to coś dla osób ceniących nowoczesny designe.

Oryginalne sztućce i fioletowe miseczki - coś dla zwolenników sztuki użytkowej.

Kartonowy domek zachwyci raczej najmłodszych zwolenników konstrukcji na drzewach.

Samochodziki dla dużych i małych chłopców - czyli klasyka z nowoczesnym designem.

Karty, z których bez problemu zbudujesz domek i pistolet. Uwaga strzela serpentyną.

fot. zoomzoom.pl