Wycieraczki wejściowe - przegląd propozycji sklepowych

Dzięki niebanalnym wycieraczkom przekraczanie progu twojego domu może stać się wspaniałą przygodą!
/ 11.09.2013 11:15
Pragniesz, aby już od progu twoi goście poczuli, że wkraczają w niepowtarzalny świat domu, w którym mieszkasz i który zaaranżowałaś? Nie ma nic lepszego od zaakcentowania własnego charakteru już na wejściu!

Pomogą ci w tym kolorowe, designerskie i jedyne w swoim rodzaju wycieraczki wejściowe. Pokaż swoim gościom, że twój dom jest wyjątkowy a jego mieszkańcy to kreatywni i pełni fantazyjnych pomysłów ludzie!

W sklepach znajdziesz tysiące modeli wycieraczek. My wybrałyśmy takie, które podobają nam się najbardziej. Niekróte z nich posiadają ekstrawagancki design, inne zahaczają swoją prostotą o pozytywne emocje, niektóre nie stronią od zaskakujących żartów. Sprawdź sama!

Zobacz wycieraczki wejściowe, które ozdobią próg twojego domu!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/24.03.2014 13:40
Polecam bardzo fajny i przydatny domowy patent na to, żeby nie niszczyć i nie rysować blatów ani podłóg - maty ochronne Politrader. Świetnie się w tej roli sprawdzają, są wykonane z solidnego materiału i ładnie komponują się z wystrojem wnętrza. Sprawdzą się idealnie u ucznia w pokoju, pod krzesłem obrotowym, laptopem i innymi meblami mobilnymi, które mogą zarysować powierzchnie w domu.
/11.09.2013 22:44
Bardzo ciekawe pomysły na rozweselenie wejścia do domu. Uwielbiam aranżację wnętrz, skończyłam w tym roku w Progresie ten kierunek i chcę dalej kształcić się w tym zakresie. Teraz szukam jakiegoś stażu / pracy właśnie w tej dziedzinie.