Propozycje prezentów na Dzień Chłopaka

Święto to powstało prawdopodobnie poprzez analogie do Dnia Kobiet i chociaż jego historia liczy sobie dopiero 11 lat, z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Wiele zawdzięcza oczywiście medialnej i komercyjnej nagonce, jednak mimo to, wiele kobiet jest za tym, aby przynajmniej raz w roku podziękować mężczyznom za ich codzienne wsparcie. Przedstawiamy 20 najciekawszych pomysłów na prezent dla ukochanego, kumpla, taty i brata.

Święto to powstało prawdopodobnie poprzez analogię do Dnia Kobiet i chociaż jego historia liczy sobie dopiero 11 lat,  z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Wiele zawdzięcza oczywiście medialnej i komercyjnej nagonce, jednak mimo to, wiele kobiet jest za tym, aby przynajmniej raz w roku podziękować mężczyznom za ich codzienne wsparcie. Przedstawiamy 20 najciekawszych pomysłów na prezent dla ukochanego, kumpla, taty i brata.

Znaleźliśmy coś dla fanów "Gwiezdnych Wojen", późno wracających do domu oraz tych, którzy nocują z głową na klawiaturze. Chełm Lorda Vadera można wykorzystać do straszenia ludzi po zmroku, albo swobodnie postawić na półce. Klucz z latarką powstał z myślą o osobach, którym często zdarza się wracać do domu nocną porą. Zaświecona odpowiednio wcześnie latareczka gwarantuje, że już nigdy więcej nasz ukochany nie będzie miał problemów z trafieniem do zamka. Śpiochów z wirtualnego snu wyrwie budzik podłączony do wejścia USB.

Jeżeli chciałabyś, aby twój brat chociaż przez moment poczuł się jak rasowy podrywacz, podaruj mu "Licznik podrywacza". Borys Szyc regularnie pokazywał nam w reklamie, jak z niego korzystać. Zatyczka do wina z szyfrem zapobiegnie nadmiernemu spożyciu alkoholu podczas imprezy a ochroniarz w czerni będzie sumiennie strzegł jego komputera.

Jest taki klucz, który nie boi się żadnych kapsli, a przy okazji uchroni twojego ukochanego przed nieplanowaną wizytą u dentysty. Fartuch rzeźnicki to propozycja dla miłośników krwawych steków, natomiast krawat z językiem albo sznurem to alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za biurowym dress codem.

Fanom golfa z całą pewnością przypadnie do gustu elegancki piórnik z kijami. Amatorom mocniejszych trunków przyda się własny kegel do piwa, albo kieliszki, którymi między kolejkami zagrają w kółko i krzyżyk.

Wśród propozycji znalazło się również miejsce na metalową talię kart i zabawne ramki.

Kubek 50 Centa, zamiennie zwany kubkiem bossa, zamiast zwykłego uchwytu ma złote sygnety. Jeżeli twój mężczyzna lubi szpanować w towarzystwie, a na jego szyi ciąży złoty łańcuch - trzy sygnety to idealne dopełnienie. Bombowe kieliszki umilą każdą domówkę, jedyną ich wadą jest jednak to, aby nie przeładować hangaru, bo eksplozja gwarantowana. Ładowarka do laptopa zadba o komfort psychiczny każdego zapominalskiego maniaka notebooków.

Samoukładająca się kostka Rubika, domek z kart i origami z żółtych samoprzylepnych karteczek, to propozycja dla kreatywnych i ceniących kobiece poczucie humoru, przystojniaków.

fot. toys4boys.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/9 lat temu
Gadżety to coś co barzo lubi mój M. Ja kupiłabym fartuch do brudnej roboty.
/9 lat temu
Rewelacja!
/9 lat temu
niektóre zabawne, niektóre ...nietypowe...:) ja i tak mam już swój typ. zamówiłam koszulkę w wymarzonym nadrukiem mojego faceta:) wymarzonym, bo nigdzie takiej nie można było dostać. na pewno się ucieszy:)
POKAŻ KOMENTARZE (13)