Walentynki - prezent dla niego

Firma Microsoft przedstawia najlepsze prezenty dla Twojego mężczyzny
/ 09.02.2009 10:29

Smukłe, eleganckie krzywizny myszki Arc Mouse pozwolą Ci podkreślić indywidualny styl. Mysz Microsoft Arc Mouse została dopracowana pod każdym względem. Dzięki mocnemu metalowemu zawiasowi można ją zamykać i otwierać bez obaw o przypadkowe uszkodzenie. Przeprowadzone testy techniczne wykazały, że jej odporna konstrukcja wytrzymuje nacisk ponad 11 kilogramów. Niewielki odbiornik zapewniający bezprzewodową łączność jest mocowany pod spodem myszy za pomocą magnesu, a po podłączeniu wystaje z gniazda na niecały centymetr, wobec czego nie musi być wyjmowany z notebooka na czas podróży.

Mysz Microsoft Arc wyposażona jest w kilka przydatnych rozwiązań ułatwiających codzienne użytkowanie:

* Dwukolorowy wskaźnik stanu baterii. Zielona lampka oznacza wystarczający do poprawnego funkcjonowania zapas energii, natomiast zmiana barwy na czerwoną sygnalizuje o konieczności wymiany baterii.
* Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz. Wykorzystanie fal o częstotliwości 2,4 GHz zapewnia stabilne połączenie i zasięg ponad 9 metrów nawet w pomieszczeniach, gdzie znajdują się inne urządzenia zdalnie sterowane.
* Etui podróżne. Do zestawu dołączone jest etui z magnetycznym zamknięciem, które umożliwia łatwe wkładanie myszy i zabezpiecza ją podczas podróży.

* Laserowy układ optyczny. Wydajny układ laserowy zapewnia płynność ruchów, lepszą czułość i dużą precyzję.