Podaruj odrobinę miłości z iPod shuffle i iPod nano

iPod shuffle, najmniejszy na świecie odtwarzacz mp3, oraz iPod nano to idealne prezent na tegoroczne Walentynki.
/ 09.02.2010 07:38
iPod shuffle, najmniejszy na świecie odtwarzacz mp3, oraz iPod nano to idealne prezent na tegoroczne Walentynki.

Podaruj odrobinę miłości z iPodem shuffle

Ze względu na swój niesamowity wygląd sprawi on radość każdej kobiecie. Delikatna polerowana obudowa iPoda shuffle dostępna jest w aż pięciu wyjątkowych kolorach. Stylowa czerń i srebro  albo intensywne kolory: niebieski, zielony i różowy, pozwolą dopasować prezent do gustu i upodobań partnerki. Za sprawą eleganckiego klipsa, iPoda shuffle można przypiąć np. do swetra, bluzki czy sukienki. Z tego powodu odtwarzacz jest też idealnym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się jako towarzysz podczas treningu.
 
iPod shuffle dostępny jest w dwóch wersjach - 2GB i 4GB. Umożliwiają one zapisanie w pamięci odtwarzacza odpowiednio do 500 i 1000 utworów. Wybierz odpowiednie utwory, stwórz swój własny miłosny mix i pozwól by muzyka przemówiła za Ciebie.

Podaruj odrobinę miłości z iPodem shuffle

Światła, kamera, akcja! iPod nano
Dostępny w 7 wspaniałych kolorach iPod nano w stylowej, eleganckiej obudowie z polerowanego aluminium kryje w sobie ogromne możliwości. iPod nano to nie tylko odtwarzacz muzyki, to także przeglądarka zdjęć, odtwarzacz video i radio z RDS z funkcją live pause. Co więcej, najnowszy iPod nano został wyposażony w kamerę video. Dzięki temu, żadne wspólne chwile już nigdy Wam nie umkną.

iPod nano dostępny jest w dwóch wersjach - 8GB i 16GB, które umożliwiają zapisanie w pamięci odtwarzacza odpowiednio do 2000 lub 4000 utworów.

ComPress