POLECAMY

Wiemy, jak poprawić jakość powietrza w domu!

Sprawdź, jak możesz zadbać o zdrowie całej rodziny, korzystając z urządzenia do oczyszczenia powietrza Philips AC3256.
Wiemy, jak poprawić jakość powietrza w domu!

Niepokoją cię informacje na temat jakości powietrza w Polsce? Zadbaj o czystsze powietrze w twoim domu dzięki oczyszczaczowi powietrza marki Philips, który skutecznie filtruje niebezpieczne zanieczyszczenia, w tym: groźne dla zdrowia cząsteczki PM2,5  oraz alergeny, bakterie i wirusy. 

Powietrzne problemy

Ostatnie dni pokazały, że problem smogu i zanieczyszczenia powietrza dotyczy nas wszystkich, a zwłaszcza mieszkańców dużych aglomeracji i terenów przemysłowych, gdzie ostatnio normy dla stężenia pyłów są znacznie przekroczone. Nie pozostaje to bez wpływu na nasze zdrowie. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zła jakość powietrza, którym oddychamy na zewnątrz jest jednym z czynników wywołujących choroby układu oddechowego.


fot. Philips

Czym oddychamy w domu?

Okazuje się jednak, że zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia powietrze w naszych domach może być nawet od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Na jakość powietrza na zewnątrz nie masz niestety wpływu, możesz jednak sprawić, by powietrze w twoim otoczeniu stało się zdrowsze i uwolnić domowników od czynników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości. Oczywiście warto postawić na sprawdzone rozwiązania i technologie takie jak te zastosowane w oczyszczaczu powietrza Philips AC3256, który nie stosuje silnych środków chemicznych i nie emituje ozonu ani szkodliwych dla zdrowia związków organicznych.


fot. Philips

Oczyszczacz powietrza Philips AC3256

Zastosowana w oczyszczaczu technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza oraz skutecznie filtruje zanieczyszczenia: drobne cząsteczki o wielkości zaledwie 20 nanometrów (czyli 0,000002 cm), usuwając do 99,9% cząsteczek PM2,5 oraz gazów, bakterii, wirusów, pyłków, kurzu, roztoczy i sierści znajdujących się w powietrzu, którym oddychasz w pomieszczeniu. Oczyszczacz zapewnia też sprawdzoną ochronę przed lotnymi związkami organicznymi i nieprzyjemnymi zapachami. 


fot. Philips

Rzeczywista kontrola

Z oczyszczaczem AC3256 masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5, czyli tych, których stężenie jest obecnie w powietrzu zbyt duże oraz 4-stopniowy wskaźnik kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym.

Zaawansowana technologia AeraSense nawet do 8 razy zmniejsza prawdopodobieństwo błędu wskazania bezpiecznego poziomu jakości powietrza. Ponadto gdy zanieczyszczenie powietrza wzrasta do niepokojącego poziomu, AeraSense nie tylko informuje o tym, ale również automatycznie pobudza oczyszczacz do bardziej intensywnego działania, aby ten w najbardziej efektywny sposób oczyścił powietrze w pomieszczeniu.

Certyfikowana jakość

Dla bezpieczeństwa czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony w odpowiednim czasie, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dzięki temu masz pewność, że oczyszczacz skutecznie filtruje zanieczyszczone powietrze. Ponadto oczyszczacz AC3256 z technologią VitaSchield IPS jest certyfikowany przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF), która testuje i przyznaje certyfikaty produktom i usługom przyjaznym alergikom.


fot. Philips

W salonach RTV Euro AGD i na www.euro.com.pl kupisz oczyszczacz Philips AC3256 w rekomendowanej cenie 2149,00 pln oraz oczyszczacz i nawilżacz Philips Combi 2w1 AC4080 w rekomendowanej cenie 1699,00 pln.

Tagi: Philips
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
jedynya skuteczna, bezpieczna i szybka metoda na pozbycie sie z otoczenia wszystkich alergenow w tym roztoczy,a takze plesni i rakotworczych substancjii lotnych jest przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu ozonowania 2 razy w roku.wszelkiego typu oczyszczacze powietrza jedynie zmniejszaja stezenie nie eliminujac ich calkowicie.ceny filtow sa bardzo wysokie a nie wymieniony filtr bardziej zaszkodzi niz pomoze.wiec nalezy korzystac z wyspecjalizowanych firm ktore zajmuja sie ozonowaniem i mamy 100% efekt czyste i zdrowe otoczenie za niewielka kwote.ceny kasztaltuja sie od 100 zl do 400zl za mieszkanie do 100m kw.i mamy pewnosc ze nie ma ani jednej zywej bakterii,wirusa itp pozdrawiam serdecznie
/rok temu
Czy ja wiem, czy bym od razu aż tak inwestowała. Fakt, jakoś powietrza jest fatalna, coraz gorsza. Na razie idę na naturalne sposoby - zakupiłam sporo roślin, które najlepiej oczyszczają powietrze w mieszkaniu, plus regularnie nawilżam oczy (jestem alergikiem, wszystko po oczach u mnie widać) Starazolinem. Jak na razie to jak najbardziej wystarczy.
/rok temu
Najlepiej powietrze filtrować na etapie dostarczania go do pomieszczeń. Wtedy zdrowe powietrze będzie dostarczane do mieszkania od razu. Do tego najlepsza jest wentylacja mechaniczna, gdzie mamy filtry na czerpni oraz na rekuperatorze, można też zamontować wstępne kanałowe. Na stronie PRO-VENT można zobaczyć jak wygląda filtr po pół roku użytkowania, wpiszcie w Google Filtr kanałowy wstępny rekuperatora. Jak poszukacie hasła Klasyfikacja filtrów powietrza to można zobaczyć ile procent zanieczyszczeń zostanie wyłapane w zależności od klasy filtra.