Kubki i filiżanki do kawy i herbaty - przegląd

Dzięki nim rozpoczniesz dzień pełna energii i dobrego humoru!
/ 16.08.2013 12:10
Poranny posiłek nie musi być nudny. Oprócz urozmaiconego menu na śniadanie pełnię sił, energii i dobrego humoru pozwalają nam uzyskać nasze ulubione przedmioty np... kubki i filiżanki! To z nich każdego dni pijemy poranną kawę lub herbatę. Często też darzymy je niemałym sentymentem. Warto więc, aby dobrze nam się kojarzyły i stanowiły cenny, dorgi nam przedmiot.

W sklepach znajdziemy mnóstwo kubków i filiżanek, z których możemy pić kawę czy herbatę. Są to zarówno masywne kubki z nadrukami, jak i delkatne porcelanowe filiżanki czy designerskie rozwiązania do espresso. Sprawdź sama, które z wybranych przez nas kubków i filiżanek mają szansę stać się twoimi ulubionymi!

Obejrzyj nasz przegląd kubków i filiżanek do kawy i herbaty!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/08.05.2017 10:47
Najpiękniejsze filiżanki do kawy i herbaty to te z porcelany. Właśnie mąż sprawił mi taki prezent i zamówił zestaw do serwowania kawy z hurtowni porcelany Żabka. Za zestaw porządnej, bardzo znanej firmy zapłacił niewiele, bo ceny były typowe jak na hurtownię. Wybrałam sobie zestaw marki Lubiana, choć podobał mi się jeszcze ten https://hurtowniaporcelany.pl/duo-fala/646-duo-fala-15-czesci-6-osob. Jedyne czego się obawiałam to to, czy taka porcelana dotrze do nas w całości, skoro zamawiamy przez neta, ale towar był bardzo dobrze zabezpieczony :) Polecam kupować z tego miejsca, bo jest najkorzystniej