Grzejniki nietypowe - galeria

Kaloryfer kojarzy ci się z rzędem metalowych żeberek? Pora to zmienić! Współczesne grzejniki zdobią domy. Niektóre swoją formą przypominają nawet dzieła sztuki.
/ 15.07.2013 02:27
Grzejniki kojarzą się nam najczęściej z prostymi konstrukcjami składającymi się z żeberek, umieszczonymi pod oknem. Tymczasem designerzy dzięki swoim umiejętnośćiom i wybraźni opracowali projekty nietypowych grzejników, które nie tylko pomagają zwiększyć temperaturę w domu zimą, ale również pięknie wyglądają. Zobacz sama!

Na zdjęciu: Alipsis. Prosta szklana obudowa kryje wiele technicznych udoskonaleń. Przede wszystkim czujnik ruchu i światła, który reaguje na obecność osób i zmiany oświetlenia i do nich dostosowuje pracę. Na uwagę zasługuje również system ASP przeciwdziałający cyrkulacji kurzu. Cena od 4270 zł, Atlantic Polska.

Zobacz, jak wyglądają designerskie grzejniki!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/16.08.2015 13:40
To prawda stare stalowe grzejniki juz idą w nie pamięc. Teraz grzejniki dekoracyjne są na prawdę świetne i mają sporą moc grzejną jak te z Kermi. Ja natomiast jeżeli chodzi o grzejniki w salonie, kuchni itp. to jestem za X2, a dekoracyjny bardziej zostawiłabym do łazienki :)