Elektroniczna kartka na Walentynki

Walentynki to idealna okazja, by przygotować niezwykły i zaskakujący upominek dla ukochanej osoby. A cóż może być bardziej romantycznego niż własnoręczne wykonana kartka?
/ 12.02.2010 14:08
Walentynki to idealna okazja, by przygotować niezwykły i zaskakujący upominek dla ukochanej osoby. A cóż może być bardziej romantycznego niż własnoręczne wykonana kartka?

Z pomocą nowej gamy opartych na technologii AMD notebooków, takich jak: Acer Ferrari One bądź HP Pavilion, stworzenie spersonalizowanych kartek nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze! Do ich wykonania może Cię zainspirować np. ulubiony romantyczny film bądź piosenka.

Elektroniczna kartka na Walentynki

Pięć prostych kroków do stworzenia własnej miłosnej taktyki, gwarantujących grad walentynkowych pocałunków:

1. Wprowadź się w romantyczny nastrój.
W poszukiwaniu weny pomoże Ci z pewnością jeden z poniższych filmów:
1. "Casablanca" - 1942
2. "Gone with the Wind" - 1939
3. "West Side Story" - 1961
4. "Roman Holiday" - 1953
5. "An Affair to Remember" – 1957

Jeśli bardziej inspiruje Cię muzyka, posłuchaj miłosnych piosenek:
1. The Power of Love, Celine Dion
2. The Way You Look Tonight, Tony Bennett
3. When I Fall in Love,  Nat King Cole
4. Can You Feel the Love Tonight?,  Elton John
5. Eternal Flame, The Bangles

1. Zastanów się, jak będzie wyglądała twoja kartka

Wbrew pozorom stworzenie walentynkowej kartki jest niezwykle prostym zadaniem. Jeśli posiadasz programy Microsoft PowerPoint bądź Microsoft Word, to dysponujesz już podstawowym narzędziem. Zanim zaczniesz, zastanów jeszcze tylko jaki charakter chcesz nadać kartce: zabawny, sentymentalny, czy może osobisty. Do jej stworzenia możesz wykorzystać jeden z istniejących szablonów. Pamiętaj: Miłosna strategia to podstawa sukcesu, a wyobraźnia twój największy sprzymierzeniec!

2. Od serca
Obrazy mówią więcej niż słowa. Przeszukaj wzdłuż i wszerz pamięć komputera w poszukiwaniu zdjęć, które rozbudzą wasz romans na nowo i umieść je w twojej kartce.

3. Nadaj jej spójny charakter
Masz już szablon, dobrałeś idealne słowa, teraz czas, by twoja kartka nabrała niepowtarzalnego stylu. Do dyspozycji masz setki rodzajów czcionek, wśród których z pewnością znajdziesz te, które najlepiej podkreślą  jej osobliwy charakter.

4. Postaw kropkę na „i”
Właśnie stworzyłeś swoje miłosne arcydzieło! Dlaczego nie pójść o krok dalej? Podpisz odręcznie kartkę na odwrocie. To będzie idealne uwieńczenia twego działa.

5. I gotowe!
Nadeszła już najwyższa pora, by wydrukować kartkę. Zanim to zrobisz sprawdź, czy czcionka jest jednolita i czy nie popełniłeś żadnych błędów. Dopasuj jeszcze tylko dobrze obraz do szablonu i gotowe. Teraz możesz być pewien, że twoja ukochana obsypie Cię gradem walentynkowych pocałunków.

Elektroniczna kartka na Walentynki

Potrzebne narzędzia:

  • Desktop z programami typu: Microsoft Publisher, Microsoft PowerPoint or Microsoft Word
  • Notebook z technologią AMD
  • Szablon do tworzenia kartek
  • Photo i Clip Art Collections
  • Czcionki dekoracyjne
  • Album ze zdjęciami, fototapety bądź specjalne tło do kartek
Partnersi.com.pl

Redakcja poleca

REKLAMA