POLECAMY

5 foto gadżetów które musisz mieć

Miłośników fotografii i gadżetów z pewnością zainteresuje najnowsze zestawienie serwisu Skąpiec.pl. Przyjrzeliśmy się foto gadżetom dostępnym w serwisie i wybraliśmy, te która naszym zdaniem są najbardziej przydatne.

Miłośników fotografii i gadżetów z pewnością zainteresuje najnowsze zestawienie serwisu Skąpiec.pl. Przyjrzeliśmy się foto gadżetom dostępnym w serwisie i wybraliśmy, te która naszym zdaniem są najbardziej przydatne.

Fotobank – gadżet, który z pewnością docenią miłośnicy podróży i robienia zdjęć. Poręczny

gadżet pozwala na przechowywanie cyfrowych zdjęć na jednym nośniku. Dzięki fotobankowi możemy zrobić dowolną ilość zdjęć – pojemność naszej karty pamięci nie stanowi już problemu.

Nasze propozycje:
Epson P-3000, cena od 1429
Canon M30, cena od 1959 PLN
DigiMate III Hi-Speed SATA, cena od 379 PLN

Ramka cyfrowa – lubisz trzymać na biurku zdjęcia przypominające miłe chwile, które spędziłeś na wakacjach? Cyfrowa ramka zapewnia możliwość cieszenia się zdjęciami bez konieczności ich drukowania.

Nasze propozycje:
Transcend PF830, cena od 257 PLN
Samsung SPF-87H, cena od 280 PLN
Kodak EasyShare P725, cena od 194 PLN

Fototapeta – jeśli interesujesz się aranżacją wnętrz powinieneś zwrócić uwagę na fototapety. W sklepach internetowych dostępne są tysiące gotowych wzorów, którymi można ozdobić nie tylko ściany, ale również lodówkę czy szafki. Możesz również zamówić tapetę wykonaną z przesłanego przez Ciebie zdjęcia.

Nasze propozycje:
Kwiatowy, nowoczesny wzór: PURPLE CALLA LILIES - Fototapeta - 115x175cm, cena 85 PLN
Dla miłośników urbanistyki: BROOKLYN BRIDGE - Fototapeta - 175x115cm, cena od 85 PLN
Kochasz kino? MARILYN MONROE - Fototapeta - 115x175cm, cena od 85 PLN

Szukasz niekonwencjonalnego sposobu na wyeksponowanie rodzinnych zdjęć? Polecamy Zegar – ramkę na zdjęcia. Fotki członków rodziny będą doskonale widoczne – a pomieszczenie w którym powiesimy zegar zyska niecodzienną ozdobę.

Nasza propozycja:
Hama ZEGAR Z RAMKAMI PORTRETOWYMI LINZ, cena od 124 PLN

Ministatyw - próbowaliście kiedyś zrobić nocne zdjęcie pięknie oświetlonego mostu czy alei? Chociaż większość aparatów cyfrowych posiada tzw. tryb nocny, to długi czas naświetlenia wymagany przy robieniu takich zdjęć utrudnia uzyskanie dobrej ostrości zdjęcia. Profesjonalne statywy są ciężkie, niewygodne w użyciu i drogie. Do zrobienia dobrej jakości fotki wykorzystać można ministatyw. Łatwy w przenoszeniu (ważą średnio 1 – 2 kg) jest znakomitą alternatywą jego profesjonalnego odpowiednika.

Nasze propozycje:
Cullmann Piccolo De Luxe 3D 50004, cena od 73 PLN
Velbon CX-460 mini, cena od 99 PLN
Hama Mini 4009, cena od 17 PLN

Skapiec.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Wygraj Aparat Cyfrowy Nikon Coolpix L23 lub jedną z 3 nagród dodatkowych - zapraszamy do konkursu fotograficznego, szczegóły tu: http://www.tatento.pl/konkurs.html.
/7 lat temu
I will recommend not to wait until you get enough amount of cash to buy all you need! You should get the business loans or small business loan and feel free