10 Zabawnych gadżetów do łazienki

Łazienka jest naszą ostoją spokoju i relaksu, raczej nie wydaje nam się nudna. Jednak czy zawsze? Może jednak w niej potrzeba trochę innowacji? Poniżej przedstawiamy parę ciekawych przedmiotów, które mogą wnieść trochę uśmiechu w ich wystroju.

Łazienka jest naszą ostoją spokoju i relaksu, raczej nie wydaje nam się nudna. Jednak czy zawsze? Może jednak w niej potrzeba trochę innowacji? Poniżej przedstawiamy parę ciekawych przedmiotów, które mogą wnieść trochę uśmiechu w ich wystroju.

1. Nosowy dozownik mydła

Nie ma nic lepszego, niż mydło w postaci... Zaraz, może jednak nie jest to takie całkiem cudowne, ale na pewno nasz zmysł postrzegania świata, trochę się przez to odchyli. Pozostając ze świadomością, że właśnie umyliśmy się za pomocą mydlanych smarków, nie zostawi nam nic innego poza  uśmiechem na twarzy.

2. Tonący korek

Jeżeli znudził wam się styl tradycyjnego korka, to dlaczego go nie zastąpić właśnie takim. Chociaż z drugiej strony jak okrutnym trzeba być widząc rękę wyciągniętą w akcie desperacji i jej nie pomóc. Podczas kąpieli na pewno trzeba zachować zimna krew, lecz niektórym nie będzie łatwo myśleć o sobie i będą ciągle próbowali ratować przed zatonięciem ten "bogu ducha winny" korek.

3. Mikrofon gąbka

Mit śpiewających ludzi pod prysznicem jest znany na całym świecie, dlatego nic dziwnego, że w końcu ktoś chciał połączyć przyjemne z pożytecznym. Gąbka w kształcie mikrofonu może nam pomóc w pełni oddać się naszej miłości do muzyki, kto wie może nawet odkryjemy w sobie talent nie tylko wokalny, ale i sceniczny.

4. Ręcznik na drążku

Ten unikalnie wyglądający wieszak łazienkowy to wykonany z plastiku uchwyt przedstawiający podekscytowanego faceta. Producenci zapewniają, że nie trzeba na okrągło podawać mu niebieskich pigułek i że jego stan jest trwały.

5. Krwawa kurtyna

To takie dodatkowe zabezpieczenie przed kimś, kto będzie chciał się niezapowiedzianie wkraść do łazienki, gdy akurat się myjemy. Gdy tylko spojrzy na te krwawe ślady, to na pewno pożałuje, że chciał się tak bezczelnie dołączyć.

6. Mata ubrudzona krwią

Dokładnie nie wiem, czy stworzona dla fanów horroru, czy też może dla żartownisiów. Wygląda bardzo przyzwoicie, ale ja jednak bym miał strasznie dziwne myśli, jeżeli przede mną brałaby prysznic kobieta...

7. Psi uchwyt na ręczniki

Hmm, mamy możliwość zamontowania sobie uchwytu, który jest raczej uosobieniem wewnętrznej części czworonożnego przyjaciela. Jeżeli nie widzimy nic strasznego w tym, aby wyciągać ręcznik z psiego tyłka, to taki uchwyt może zapewnić nam sporo radości.

8. Wodoodporny notatnik

Jeżeli nagle wpadnie nam niesamowity pomysł do głowy pod prysznicem a boimy się, że gdy już wyjdziemy to o nim zapomnimy, możemy zabezpieczyć się, sprawiając sobie taki właśnie notatnik. Zastanawiające jest dlaczego jeszcze nie ma rozsławionych wierszów chełpiących prysznic, pewnie właśnie dlatego, że taki notatnik powstał dopiero teraz, na naszych oczach tworzy się nowa historia. Już widzę te głośne tytuły "oda do kafelki"? ","oczyściłem się ze zła za pomocą mydła"?, właśnie ty możesz być autorem takiej poezji.

9. Łazienkowa dyskoteka

Jeżeli twoje życie to wieczna impreza, ten gadżet jest wprost stworzony dla ciebie. Nie koniecznie trzeba go montować w wannie (można także w basenie). Efekt jest naprawdę bardzo przyjemny dla oka, taki pokaz świetlny, może wynieść przyjemność z kąpieli na wyższy poziom, w szczególności jeżeli nie jesteśmy w tej wannie sami.

10. Diody LED na prysznic

Zawsze marzyłem o tym, aby wiedzieć dokładnie kiedy z prysznica leci zimna, a kiedy ciepła woda. W końcu sen staje się faktem, dzięki temu produktowi. Działa w prosty sposób, gdy leci zimna woda, diody świecą się na niebiesko, natomiast gdy ciepła na czerwono. Prezentuje się bardzo dobrze i na pewno będzie można się tym pochwalić przed znajomymi.

To tylko niektóre z niesamowitych przedmiotów, które mogą zagościć w naszych łazienkach i dawać nam wielką radość. Czy wy już wiecie, które z nich znajdą zastosowanie u was? A może macie jakieś inne pomysły, które jeszcze bardziej ułatwiłyby nam życie.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
Ale genialne! Brałabym wszystko :)
/9 lat temu
coś by się z tego wybrało :D
/9 lat temu
najbardziej mi sie podobają te diody