Targi „Nowy dom, nowe mieszkanie”

Na gości czekają specjalne oferty mieszkaniowe i kredytowe oraz bezpłatne konsultacje m.in. prawników, architektów i stylistów wnętrz.
/ 16.03.2006 16:57
Murator Expo zaprasza Państwa na targi „Nowy Dom, Nowe Mieszkanie”, które odbędą się w dniach 3-4 września na Torwarze w Warszawie. Targom towarzyszy Wystawa Podłóg Drewnianych i Materiałów Parkieciarskich, zorganizowana przy współpracy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy.

Na targi powinni się udać wszyscy, którzy chcą kupić mieszkanie. Do wyboru będzie ponad 20 000 ofert mieszkań – nowych i z drugiej ręki oraz ponad 70 wyjątkowo tanich kredytów, specjalne, tanie oferty wyłącznie dla gości targów!

Na gości czeka ponad 20 wykładów i bezpłatne konsultacje: prawników, architektów, doradców kredytowych, stylistów wnętrz i 12 innych ekspertów. Wszyscy otrzymają gratis prawie 200-stronicowy katalog, zawierający szczegółowe prezentacje nowych inwestycji oraz artykuły poradnikowe.

Obcokrajowcy będą mogli skorzystać z anglojęzycznego punktu informacyjnego o nowych inwestycjach w Warszawie oraz wziąć udział w wykładzie poprowadzonym w jęz. angielskim: „Jak bezpiecznie kupić mieszkanie w Warszawie?”. A dla pierwszych studentów, którzy przyjdą na Torwar, agencje pośrednictwa znajdą mieszkanie bezpłatnie - bez prowizji.

Targi można odwiedzić wraz z rodziną. Dzieci wspaniale spędzą czas w sali zabaw, pod opieką przedszkolanek. Targi zorganizowała firma Murator EXPO. Przypominamy, że impreza odbywa się na Torwarze, w godz.: sobota 10-18, niedziela 10-17. Więcej: HYPERLINK "http://www.targimieszkaniowe.pl/"www.targimieszkaniowe.pl.

Warto tam być, bo do wygrania jest mieszkanie w „Villa Marina” - nowej warszawskiej inwestycji firmy Marvipol!Uwaga, uwaga, uwaga!

Zaproszenia już rozdane. Zwycięzcy otrzymają nagrody pocztą. Zaglądajcie do swoich skrzynek pocztowych!