Clicktrans fot. materiały prasowe

Szafa, motocykl, a może... kot? Z tym serwisem zlecisz transport wszystkiego!

Sprawdź szczegóły!
Clicktrans fot. materiały prasowe

Przeprowadzka niejednokrotnie spędza nam sen z powiek. Jak przewieźć duże meble, niewymiarowe przedmioty, samochód kupiony za granicą, zwierzęta? Nawet jeśli znajdziemy odpowiednią firmę, sporo za to zapłacimy. Na szczęście w tunelu pojawia się światełko: a może by tak... łączyć kierowców z poszukującymi transportu? Robi to polski serwis Clicktrans.pl - najwygodniejszy sposób na przewóz nietypowych rzeczy.

Jak korzystać z Clicktrans?

Wystarczy wystawić bezpłatne ogłoszenie, które trafi do przewoźników. To oni proponują wyceny za transport opisany w ogłoszeniu. Ceny wystawiane są publicznie. Przewoźnicy mogą nawzajem przebijać swoje oferty. W serwisie są oni na bieżąco weryfikowani, dzięki czemu transport z Clicktrans jest bezpieczniejszy niż z przypadkową firmą znalezioną przez Internet. Serwis jest idealnym miejscem dla każdego (osoby lub firmy), kto musi przewieźć coś większego i nietypowego.

Przewóz rzeczy za granicę

W bazie znajduje się ponad 47 tys. przewoźników z całej Europy, dzięki czemu transport międzynarodowy zlecisz równie łatwo, co krajowy. Ten z pewnością będzie o wiele tańszy niż każda inna metoda przewozu za granicę - nie od dziś wiadomo, że firmy kurierskie i inni usługodawcy słono sobie liczą za tego typu usługę. To doskonała opcja dla osób planujących np. przeprowadzkę za granicę, gdzie spakowanie rzeczy w jedną walizkę staje się niemożliwe. Przewoźnicy z bazy dysponują zarówno pojazdami odpowiedniej wielkości, jak i fachową wiedzą na temat zabezpieczania ładunków podczas podróży.

Ekologiczny i tani transport

Kolejny powód, by skorzystać z Clicktrans.pl? Zdecydowanie dbałość o środowisko! Przewoźnicy szukają na Clicktrans dodatkowych przesyłek, które mogą zabrać ze sobą, aby nie wracać pustym samochodem, emitując CO2. Dzięki temu mogą lepiej wykorzystywać swoje samochody i oferować korzystne ceny. W tym przypadku ekologia idzie w parze z oszczędzaniem. Po co przepłacać za transport? Wybierz to, co najlepsze dla wszystkich!

Materiał powstał z udziałem marki Clicktrans.pl