Floradix

Zmęczona? Dodaj sobie energii!

FLORADIX® naturalne rozwiązanie problemu niedoboru żelaza!
04.10.2011 09:01
Floradix

Możesz mieć niedobór żelaza!
Organizm użytkuje żelazo do transportu życiodajnego tlenu do wszystkich swoich tkanek. Jednak wiele osób, szczególnie kobiet, dzieci, osób starszych i sportowców nie otrzymuje takiej ilości żelaza, jaką rzeczywiście potrzebuje. Czy trudno Ci dotrwać do końca dnia?

Bardziej powszechne niż Ci się wydaje…
Czy wiesz, że bardzo dużo kobiet ma niedobór żelaza? Może to powodować, że czujesz się słaba, zmęczona, poddenerwowana i ciężko Ci jest się skoncentrować. Inne objawy niskiego poziomu żelaza to cienie pod oczami, bóle głowy, blada cera oraz zwiększone zapotrzebowanie na sen. Niedobór żelaza jest najbardziej powszechnym niedoborem składnika odżywczego na świecie. Ponieważ wyróżnia się wiele stopni niedoboru żelaza, nawet możesz nie być świadoma, że Twój poziom żelaza jest niski. Osoby starsze, sportowcy, ciężarne i karmiące kobiety oraz wegetarianie mogą mieć zwiększone zapotrzebowanie na ten pierwiastek.

Żelazo jest niezbędne
Twój organizm nie jest w stanie produkować żelaza sam, Ty musisz go dostarczać przez codzienną dietę. Większość żelaza służy wytwarzaniu hemoglobiny – czerwonego barwnika krwi. Żelazo jest niezbędne w procesie dostarczania tlenu do organizmu. Dostarczanie wystarczającej ilości żelaza jest bardzo trudne. Przyswajalność żelaza można poprawić, jedząc więcej owoców i warzyw bogatych w witaminę C. Niestety inne produkty spożywcze, np. otręby, mleko, czarna herbata i kawa, zaburzają wchłanianie żelaza.

Naturalne rozwiązanie!
Floradix, płynny suplement diety na bazie roślin zawierający żelazo pomaga utrzymać prawidłowy poziom żelaza. Uzyskany z łatwo rozpuszczalnego glukonianu żelazawego oraz organicznej żywności i współdziałających witamin,Floradix jest łatwo przyswajalny i szybko uzupełnia poziom żelaza, co pomaga odbudować potrzebną dawkę energii! Płynna formuła Floradix oraz zawarte w nim ekstrakty z roślin takich jak koper włoski i kłącze perzu pomagają utrzymać prawidłową pracę układu trawiennego. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych preparatów z żelazem, Floradix nie powoduje zaparć.
Użytkowniczki Floradix z 50 krajów na całym świecie odczuły zmniejszenie zmęczenia i stresu, a wiele z nich również wspomniało, że Floradix poprawił ich ogólną, jakość życia. Zaufaj Floradix, suplementowi z żelazem, który już od 50 lat cieszy się zaufaniem wielu kobiet na całym świecie.

- pomaga odzyskać energię i witalność,
- glukonian żelazawy w formie płynnej, łatwo się wchłania - nie powoduje zaparć
- zawiera wyciągi roślinne i witaminę C
- nie zawiera alkoholu, dodatków syntetycznych, konserwantów i barwników,
- jest szczególnie polecany kobietom w ciąży i matkom karmiącym oraz wegetarianom


Masz niedobór żelaza?

   Często czujesz się apatyczna, słaba lub poddenerwowana?                                 

   Wyglądasz blado, nie masz apetytu, jesteś zmęczona?

   Często jest Ci zimno?

   Masz łamiące się włosy i paznokcie?

   Jesteś w ciąży, karmisz piersią albo planujesz macierzyństwo?

   Straciłaś dużo krwi (w wyniku operacji, wypadku lub krwiodawstwa)?

   Jesteś wegetarianką?
Na im więcej Pytań odpowiedziałaś „tak”, tym większe jest prawdopodobieństwo, że masz niedobór żelaza. Brak żelaza często jest niezauważalny, w takich sytuacjach pomocny jest Floradix.


Floradix otrzymał nagrodę konsumentów ZŁOTY OTIS 2011 w kategorii preparatów witaminowych

Dystrybutor w Polsce: Zioło-Piast Hurtownia Farmaceutyczna  Marian Zaremba,

ul. Północna 8b, 05-820 Piastów