POLECAMY

Jak zrzucić brzuch? Płaski brzuch w miesiąc? Z nami to możliwe!

Jeśli weźmiesz się ostro do roboty, za miesiąc nie uwierzysz w to co zobaczysz! Oto porady, jak szybko zrzucić wystający brzuszek.
Jak zrzucić brzuch? Płaski brzuch w miesiąc? Z nami to możliwe! fot. Fotolia

Masz już dość, że niemal w każdym stroju wystaje ci brzuszek? Mamy dla ciebie propozycję: wstrzymaj się z zakupami odzieżowymi przez miesiąc. Zobaczysz, że uda ci się zrzucić brzuch - i to na dobre!

Jak zrzucić brzuch w miesiąc?

Określ swój cel i mów w formie dokonanej! Przez 4 tygodnie uzyskasz płaski brzuch. I koniec kropka. Jeśli masz niewielką nadwagę albo po prostu oponkę tłuszczu wokół talii, na pewno ci się to uda! Szybko odkryjesz, że pod jego warstwą kryją się mięśnie. Ale nawet gdy twój problem jest nieco większy, trenując z nami, poprawisz swoją sylwetkę.

Pamiętaj, że powyższą dietę możesz spokojnie przedłużyć do 4 tygodni. Bardzo dobrym pomysłem jest również wydłużenie każdego dziennego jadłospisu do 2 dni. Dzięki temu nie będziesz musiała codziennie gotować, a i produkty, które kupisz, nie trafią do kosza! To nie tylko zdrowe, ale i ekonomiczne rozwiązanie.

Plan w walce o płaski brzuch na 4 tygodnie

  1. Przekonaj się do regularnych ćwiczeń. Treningi są krótkie. Na pewno znajdziesz 15 minut dziennie na ćwiczenia, które skupią się na spalaniu tkanki tłuszczowej i budowaniu masy mięśniowej właśnie w okolicy brzucha.
  2. Ćwicz 4 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Każde ćwiczenie uruchamia mięśnie dolnej i górnej części brzucha, więc ich działanie jest naprawdę szybkie. Trening zajmie ci najwyżej kwadrans, zatem rób go nawet 2 razy dziennie – rano i wieczorem.
  3. W pozostałe dni postaw na ćwiczenia aerobowe, które spalają tłuszcz. Najprostsze z nich to szybki marsz. Ćwicz co najmniej 30-40 minut.
  4. Treningi połącz z dietą opartą głównie na warzywach i owocach. Pamiętaj o piciu 2 litrów płynów dziennie – najlepiej wody mineralnej niegazowanej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (53)
/miesiąc temu
WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z IGORTRENERONLINE.PL! Serdecznie polecam, Ty też zgub zbędne kilogramy i wyglądaj pięknie w bikini!
/9 miesięcy temu
Ładnie ubrany artykuł o czymś o czym wszyscy wiedzą. Ćwicz, jedz zdrowo. Nie widzę żadnych konkretnych informacji. Jedynie ćwicz więcej, jedz zdrowiej. Czekam na artykuły skierowane do pań 40+ :)
/rok temu
szybko pewnie i naturalnie to ja schudłam dzięki zielonej kawie. jest wiele artykułów na temat zielonej kawy, i udowodnionego jej działania. jesli ktos chce nieco pozbyc sie faldków czy tez odchudzić znaczniej , osobiscie wyprobowałam IQgreen, zreszta szerzej o jego stosowaniu pisałam na jednym z portali w artykule oraz na swoim blogu gdzie pokazywałam zdjecia na poczatku kracji, po miesiacu i po dwóch. Fenomenalne osiagniecia!
POKAŻ KOMENTARZE (50)