Spalanie zarezerwowane dla kobiet

Organizm kobiecy pod względem zachowań, nawyków żywieniowych, potrzeb jest zupełnie inny od męskiego. My, kobiety częściej mamy ochotę na słodkie przekąski, ploteczki przy szarlotce z bitą śmietaną, lody waniliowe, co niestety skutkuje większą skłonnością do tycia, cellulitisem i „oponką” na brzuszku. Nie oznacza to, że mężczyźni mniej jedzą, ale trzeba przyznać, że tyją jakby bardziej opornie, niż kobiety.
/ 24.04.2008 22:39
Organizm kobiecy pod względem zachowań, nawyków żywieniowych, potrzeb jest zupełnie inny od męskiego. My, kobiety częściej mamy ochotę na słodkie przekąski, ploteczki przy szarlotce z bitą śmietaną, lody waniliowe, co niestety skutkujeSpalanie zarezerwowane dla kobiet większą skłonnością do tycia, cellulitisem i „oponką” na brzuszku. Nie oznacza to, że mężczyźni mniej jedzą, ale trzeba przyznać, że tyją jakby bardziej opornie, niż kobiety.

W rezultacie obydwie płcie spotykają się np. w siłowni, by kształtować sylwetkę i spalić zbędne kalorie. Spalanie tłuszczyku jest bardziej skuteczne, gdy trening połączymy z suplementem – fat burnerem, czy l-kartyniną. Jednak większość tych suplementów produkowana jest z myślą o uniwersalnym zastosowaniu, bez przeznaczenia dla konkretnej płci.

Istnieją jednak produkty, które zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach, uwzględniające specyfikę i potrzeby kobiecego organizmu, a przez to zwiększające efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Nie należy ich mylić ze zwykłymi odżywkami, czy suplementami dla sportowców!
Jednym z nich jest Kre-a-fem. Przyspiesza spalanie tłuszczu, pomaga budować suchą masę ciała – smukłe i seksowne mięśnie. Zawiera specjalnie dobrane składniki, które regulują prawidłowy poziom hormonów, czego efektem jest lepsze zdrowie i skuteczna walka z codziennym stresem. Podstawą formuły tabletki Kre-a-fem jest specjalny rodzaj kreatyny Kre-alkalyn® EFX, która eliminuje opuchliznę, skurcze, zatrzymywanie wody w organizmie. Dodatkowo tabletki te zawierają specjalnie dobrane dla kobiet składniki: ekstrakt z pluskwicy groniastej – pomaga w redukcji symptomów menopauzy, ekstrakt izoflawonów sojowych – efektywny w zwalczaniu osteoporozy, nowotworów, magnes – niezbędny dla produkcji energii komórkowej, żelazo – niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, koenzym Q10 – zaangażowany w procesy produkcji energii i zmniejszanie ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, wapń - m.in. pomocny w zaburzeniach snu, prewencji i leczenia osteoporozy.

Kolejnym produktem wartSpalanie zarezerwowane dla kobietym uwagi kobiet jest Thermo Max. Zawiera specjalnie dopasowane dla kobiet dawki aktywnych składników, które pomogą w spaleniu zbędnego tłuszczyku, zwłaszcza na brzuchu, pośladkach, biodrach. Thermo Max przyspiesza przemianę materii, hamuje łaknienie. Skład oparty jest na bazie zielonej herbaty, guarany, ekstraktu z garcynia cambogia, l-kartyniny, chromu, jodu.

Produkty te można kupić m.in. w Mini Markecie Odchudzania (http://mmo.pl/) – jednym z największych sklepów internetowych branży dietetycznej w Polsce. W ofercie sklepu znajdują się również suplementy dla mężczyzn, profesjonalny sprzęt fitness, kosmetyki i inne akcesoria związane z odchudzaniem. Mini Market Odchudzania prowadzi również na swojej stronie serwis darmowych porad dietetyka.

Produkty te pomogą kobietom w walce z kilogramami, ale pamiętać należy, że ważne jest przede wszystkim zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu, w połączeniu z dietą i ćwiczeniami fizycznymi.

Ilona Patro
Mini Market Odchudzania
http://mmo.pl/