POLECAMY

Spalanie zarezerwowane dla kobiet

Organizm kobiecy pod względem zachowań, nawyków żywieniowych, potrzeb jest zupełnie inny od męskiego. My, kobiety częściej mamy ochotę na słodkie przekąski, ploteczki przy szarlotce z bitą śmietaną, lody waniliowe, co niestety skutkuje większą skłonnością do tycia, cellulitisem i „oponką” na brzuszku. Nie oznacza to, że mężczyźni mniej jedzą, ale trzeba przyznać, że tyją jakby bardziej opornie, niż kobiety.
Organizm kobiecy pod względem zachowań, nawyków żywieniowych, potrzeb jest zupełnie inny od męskiego. My, kobiety częściej mamy ochotę na słodkie przekąski, ploteczki przy szarlotce z bitą śmietaną, lody waniliowe, co niestety skutkujeSpalanie zarezerwowane dla kobiet większą skłonnością do tycia, cellulitisem i „oponką” na brzuszku. Nie oznacza to, że mężczyźni mniej jedzą, ale trzeba przyznać, że tyją jakby bardziej opornie, niż kobiety.

W rezultacie obydwie płcie spotykają się np. w siłowni, by kształtować sylwetkę i spalić zbędne kalorie. Spalanie tłuszczyku jest bardziej skuteczne, gdy trening połączymy z suplementem – fat burnerem, czy l-kartyniną. Jednak większość tych suplementów produkowana jest z myślą o uniwersalnym zastosowaniu, bez przeznaczenia dla konkretnej płci.

Istnieją jednak produkty, które zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach, uwzględniające specyfikę i potrzeby kobiecego organizmu, a przez to zwiększające efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Nie należy ich mylić ze zwykłymi odżywkami, czy suplementami dla sportowców!
Jednym z nich jest Kre-a-fem. Przyspiesza spalanie tłuszczu, pomaga budować suchą masę ciała – smukłe i seksowne mięśnie. Zawiera specjalnie dobrane składniki, które regulują prawidłowy poziom hormonów, czego efektem jest lepsze zdrowie i skuteczna walka z codziennym stresem. Podstawą formuły tabletki Kre-a-fem jest specjalny rodzaj kreatyny Kre-alkalyn® EFX, która eliminuje opuchliznę, skurcze, zatrzymywanie wody w organizmie. Dodatkowo tabletki te zawierają specjalnie dobrane dla kobiet składniki: ekstrakt z pluskwicy groniastej – pomaga w redukcji symptomów menopauzy, ekstrakt izoflawonów sojowych – efektywny w zwalczaniu osteoporozy, nowotworów, magnes – niezbędny dla produkcji energii komórkowej, żelazo – niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, koenzym Q10 – zaangażowany w procesy produkcji energii i zmniejszanie ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, wapń - m.in. pomocny w zaburzeniach snu, prewencji i leczenia osteoporozy.

Kolejnym produktem wartSpalanie zarezerwowane dla kobietym uwagi kobiet jest Thermo Max. Zawiera specjalnie dopasowane dla kobiet dawki aktywnych składników, które pomogą w spaleniu zbędnego tłuszczyku, zwłaszcza na brzuchu, pośladkach, biodrach. Thermo Max przyspiesza przemianę materii, hamuje łaknienie. Skład oparty jest na bazie zielonej herbaty, guarany, ekstraktu z garcynia cambogia, l-kartyniny, chromu, jodu.

Produkty te można kupić m.in. w Mini Markecie Odchudzania (http://mmo.pl/) – jednym z największych sklepów internetowych branży dietetycznej w Polsce. W ofercie sklepu znajdują się również suplementy dla mężczyzn, profesjonalny sprzęt fitness, kosmetyki i inne akcesoria związane z odchudzaniem. Mini Market Odchudzania prowadzi również na swojej stronie serwis darmowych porad dietetyka.

Produkty te pomogą kobietom w walce z kilogramami, ale pamiętać należy, że ważne jest przede wszystkim zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu, w połączeniu z dietą i ćwiczeniami fizycznymi.

Ilona Patro
Mini Market Odchudzania
http://mmo.pl/
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/9 lat temu
Ja dodam to tego jeszcze l-karnitynę, konkretnie Direct (jest fajna, bo w proszku, nie w tabletkach). Przy odpowiedniej, regularnej dawce sportu potrafi naprawdę dać świetne efekty - zarówno odchudzające, jak i energetyzujące;)
/9 lat temu
Słyszałam o tej L-karnitynie naprawdę wiele dobrych opinii. I chyba sama wypróbuję :)
/9 lat temu
Najlepszy mechanizm metaboliczny, powinien być uaktywniany przez tzw. __GLUKOZĘ naturalną. Wtedy spalanie jest efektywne. Kobiety powinny o tym wiedzieć. Anna LEHR, Chicago
POKAŻ KOMENTARZE (2)