POLECAMY

Dieta cud

To dieta dla osób z problemami kardiologicznymi, stosowana w celu szybkiego schudnięcia. Podstawą diety jest zupa spalająca tłuszcze; składniki: mały koncentrat pomidorowy, 3 szklanki wody, główka białej kapusty, 3 duże cebule, 1 seler naciowy, 1 por, 2 papryki
To dieta dla osób z problemami kardiologicznymi, stosowana w celu szybkiego schudnięcia.

Podstawą diety jest zupa spalająca tłuszcze; składniki: mały koncentrat pomidorowy, 3 szklanki wody, główka białej kapusty, 3 duże cebule, 1 seler naciowy, 1 por, 2 papryki. Przyprawy: sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, sos sojowy. Warzywa poszatkować, zalać wodą i gotować 10 min. na ostrym ogniu. Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Zupę można jeść bez ograniczeń, gdyż nie dostarcza energii. Wychodząc z domu na dłużej trzeba zaopatrzyć się w słoik, lub termos napełniony zupą by móc zajadać się nią do woli. Unikamy natomiast alkoholu, kawy i herbaty nie słodzimy, najlepsza do picia jest woda i maślanka.

Jak powinien wyglądać tydzień z dietą cud?

Dzień 1: Oprócz zupy, która jest podstawowym składnikiem menu, można jeść wszystkie owoce, za wyjątkiem bananów, najlepiej melony i arbuzy, gdyż mają bardzo mało kalorii. Pić można tylko świeżo wyciśnięte soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.

Dzień 2: Tego dnia nie jemy żadnych owoców! Możemy za to jeść jarzyny, aż do uczucia sytości, a na kolację dozwolone są nawet trzy gotowane ziemniaki. Unikamy warzyw strączkowych jak groch, fasola i kukurydza. Cały czas głównym elementem diety jest nasza zupa.

Dzień 3: Dziś powinny być już widoczne pierwsze efekty diety, oczywiście pod warunkiem, że ściśle jej przestrzegaliśmy. Nie wolno jeść ziemniaków i bananów. Jemy tylko jarzyny, owoce i zupę w dowolnej ilości.

Dzień 4: W jadłospisie oprócz zupy możemy umieścić: owoce, maślankę i wodę.

Dzień 5: Tego dnia zamiast owoców jemy warzywa i staramy się wypić przynajmniej 1,5 litra wody. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.

Dzień 6: Odwrotnie jak poprzedniego dnia, zamiast warzyw jemy owoce i pijemy maślankę. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.

Dzień 7: W ostatnim dniu tygodnia jemy warzywa w dowolnej ilości i pijemy świeżo wyciśnięte soki owocowe. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.

Jeżeli sumiennie stosowaliśmy dietę, to nasza waga powinna się zmniejszyć od 4 do 8 kilogramów, ponadto towarzyszy nam świetne samopoczucie i mamy dużo więcej energii!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (428)
/rok temu
Dieta efektywna zachecajaca do przemyslenia sposou odzywiania sie. Polecam
/4 lata temu
Ja bym nie dała rady tak jeść jedną zupę tyle czasu, uwielbiam zupy i obawiam się, że po takiej diecie mogłoby się to zmienić, ja tam wolę swoją dietę, 5 mniejszych posiłków dziennie z przewagą warzyw i owoców, 2 litry wody dziennie, ćwiczenia i ostatnio suplement diety z zieloną kawą na podkręcenie metabolizmu, bo coś ostatnio się rozleniwił, nie wiem czemu.
/4 lata temu
ja mam za sobą chyba z 10 diet, za każdym razem, kiedy kończyłam z jedną, po kilku tygodniach normalnego odżywiania się, przybierałam na wadze i w zasadzie wracałam do punktu wyjścia. Teraz postanowiłam, że już nie będę taka zosia-samosia i i pomagam sobie suplementem diety be slim z zieloną kawą. Chyba najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie budzę się w nocy i nie wyjadam z lodówki :)
POKAŻ KOMENTARZE (425)