Cardio wyszczuplające i fitness odchudzający z jogą - nowe tytuły serii CHIC

2 września 2011 roku w sprzedaży ukazały się cztery kolejne tytuły z fitnessem na DVD z serii wydawniczej CHIC. „Cardio wyszczuplające” to zestaw ćwiczeń cardio – inaczej trening wytrzymałościowy, polecany najczęściej dla osób odchudzających się oraz trzy tytuły fitnessu odchudzającego z jogą, który prowadzi międzynarodowa trenerka jogi Shiva Rea.
/ 05.09.2011 07:08

2 września 2011 roku w sprzedaży ukazały się cztery kolejne tytuły z fitnessem na DVD z serii wydawniczej CHIC. „Cardio wyszczuplające”  to zestaw ćwiczeń cardio – inaczej trening wytrzymałościowy, polecany najczęściej dla osób odchudzających się oraz trzy tytuły fitnessu odchudzającego z jogą, który prowadzi międzynarodowa trenerka jogi Shiva Rea.

Te zestawy ćwiczeń pomogą zgubić zbędne kilogramy i poprawić wygląd sylwetki. Efekty regularnych ćwiczeń widać już po trzech tygodniach.

 

Cardio Wyszczuplające

Połączenie treningu z dietą zawsze przyniesie lepszy skutek, niż ograniczenie się tylko do jednej z dwóch pozycji diety lub treningu. Dlatego też na tej płycie oprócz rewelacyjnych propozycji treningowych zamieszczone zostały również wskazówki dietetyczne i przepisy, które mają na celu przybliżyć cię do wymarzonej sylwetki.

Trenerka Violet Zaki jest międzynarodowym ekspertem fitness i posiadaczką czarnego pasa w karate.

Czas trwania: 75 minut
Cena: 29.99 zł

 

Odchudzanie z jogą 3 DVD

Odchudzanie z jogą prowadzone przez mistrzynię amerykańskiej szkoły jogi. New York Times nazywa ją „najlepszą instruktorką fitness”, magazyn Elle „supergwiazdą vinyasy” a Vanity Fair mówi po prostu o „światowej mistrzyni fitness”. W serii Odchudzanie z jogą Shiva Rea wprowadzi Cię w świat jogi vinyasa, umiejętnego połączenia ruchów i oddechu.

Trzy tytuły, każdy dostępny osobno w sprzedaży od 2 września 2011; cena 1 DVD 29.99 zł

Na fot. Shiva Rea

Odchudzanie z jogą: Energetyczna i silna       

W przeciwieństwie do sztangi (ashtangi), w stylu opracowanym przez Sri K. Pattabhi Jois, asany – pozycje jogi mogą być układane w dowolnych sekwencjach w zależności od twojego nastroju i formy. W części poświęconej Skłonom do tyłu w płynnych sekwencjach będziesz miała okazję zapoznać się z ćwiczeniami: Pranayama ze śpiewem mantr, Tańczący Wojownik, Mandala Pozycji Stojących, Vinyasa Skłonów do Tyłu, Skłony do Przodu i Asany pogłębiające Otwarcie Bioder Shavasana.

„Inspirujące wprowadzenie w świat jogi, pomocne również dla wszystkich pragnących pogłębić swoją praktykę.”

Katarzyna Stryjniak-Erickson, nauczycielka jogi z ponad jedenastoletnią praktyką w USA, założycielka szkoły Yoga International w Krakowie.

Odchudzanie z jogą: Radosna i witalna       

W części Strumień wyższego otwarcia będziesz miała okazję zapoznać się z: Medytacją Spiralną, Podstawami Vinyasa, Mandalą Namaskar, Staniem na rekach w stylu Vinyasa, Podstawowym plynnym Skłonem do tyłu i Medytacją.

„Praktyka pełna radosnej ekspresji ruchów płynących w rytmie fal oddechu. Skuteczne uwalnianie sztywności i wewnętrznego napięcia pobudzi twoja witalność, elastyczność ciała i otwarcie umysłu.”

Katarzyna Stryjniak-Erickson

Odchudzanie z jogą: Smukła i jędrna           

W części Kreatywny Strumień będziesz miała okazję zapoznać się z: Medytacją z Przepływem Prany, Kalari Vinyasa, Jala Namskar – Woda, Wodnym Sercem, Powolną Prana Jogą) i Medytacją Płynnych Układów.

„Sztuka świadomego oddechu, odczuwanie naturalnego przepływu energii życiowej- Prany, nauka wewnętrznego skupienia to cenny styl praktyki, który wzmocni twoje ciało i umysł.”

Katarzyna Stryjniak-Erickson