Bądź piękna w karnawale!

Pomyśl o sobie jak o kawałku pysznego tortu na karnawałowym przyjęciu. Apetyczne dodatki, znakomita polewa, smakowity krem i delikatne ciasto. Wszystko z najwyższej jakości składników przygotowane przez wyśmienitego cukiernika. To przepis na udany wypiek, który zachwyci wszystkich. A Ty jaki masz przepis na swój własny karnawałowy sukces? Z pomocą doradców żywieniowych SetPoint w 8 tygodni możesz stać się równie smakowitym kąskiem.
/ 06.12.2007 15:05
Pomyśl o sobie jak o kawałku pysznego tortu na karnawałowym przyjęciu. Apetyczne dodatki, znakomita polewa, smakowity krem i delikatne ciasto. Wszystko z najwyższej jakości składników przygotowane przez wyśmienitego cukiernika. To przepis na udany wypiek, który zachwyci wszystkich. A Ty jaki masz przepis na swój własny karnawałowy sukces? Z pomocą doradców żywieniowych SetPoint w 8 tygodni możesz stać się równie smakowitym kąskiem.

„Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i karnawał. To okres, w którym poddajemy nasz organizm wielu eksperymentom żywieniowym – mówi Alicja Kalińska, doradca żywieniowy SetPoint - Suto zastawiony stół wigilijny kusi przysmakami, a perspektywa balu sylwestrowego skłania nas do drakońskiej diety przez pozostałe dni. Ta metoda niestety nie przynosi długotrwałych efektów. Warto uświadomić sobie, że kluczem do utrzymania ładnej sylwetki jest przede wszystkim zdrowa, zbilansowana i smaczna dieta.”

Przepis na karnawałowy sukces
Po pierwsze – różnorodność: w naszym menu nie powinno niczego zabraknąć. Potrzebujemy białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i mikroelementów. Po drugie – umiar: możesz jeść wszystko, ale w rozsądnych ilościach. Właściwe proporcje produktów zbożowych, warzyw, owoców, mięsa i tłuszczów określa klasyczna piramida żywienia. U jej podstawy (czyli to, czego możesz jeść najwięcej) są produkty zbożowe najlepiej z pełnego ziarna, następnie warzywa i owoce, orzechy oraz rośliny strączkowe. Potem białko i tłuszcze zwierzęce – optymalna wersja to umiarkowane ilości nabiału i sporadyczne jedzenie czerwonego mięsa oraz produktów z białej mąki pszennej. Dobra wiadomość: można jeść wszystko!
Jednak myśląc o zdrowym odżywianiu, nie wystarczy dbać tylko o to, co mamy na talerzu. Równie ważne jest dostosowanie posiłków do trybu życia. Tylko profesjonalnie dobrany, zbilansowany program żywieniowy pozwala zrzucić zbędne kilogramy i wypracować wymarzoną sylwetkę.

Doradcy żywieniowi dla Ciebie
Dieta stworzona przez doradców SetPoint ustalana jest na podstawie komputerowej analizy składu ciała oraz wywiadu żywieniowego, który stanowi podstawę do dalszej współpracy. Dietetyk ustala dotychczasowe nawyki żywieniowe, precyzuje organizację dnia. Proponuje dietę dostosowaną do indywidualnych upodobań, aktywności zawodowej, a także do umiejętności kulinarnych i dyspozycyjności w ciągu dnia.
„Indywidualny program żywieniowy SetPoint jest dostosowany do czasów, w jakich żyjemy – wyjaśnia Artur Kaliński, założyciel SetPoint – Określa optymalny sposób odżywiania osób prowadzących intensywny tryb życia. To coś więcej niż tylko teoria dotycząca diety czy odchudzania - to metoda, dzięki której żyjesz w zgodzie ze swoim organizmem.”

Przedkarnawałowa oferta
Doświadczenia dietetyków pokazują, że każdy z nas jest w stanie ulepszyć swój sposób odżywiania. Wyzbyć się niewłaściwych nawyków, nauczyć regularności, doboru odpowiednich proporcji poszczególnych składników diety. W perspektywie zbliżającego się karnawału warto oddać się w ręce ekspertów SetPoint.
Korzystając z ich pomocy jesteś pod kontrolą profesjonalistów, których szeroka wiedza pozwala unikać licznych błędów żywieniowych. Oni wskażą Ci jak bez zbędnych wyrzeczeń przejść przez okres świąteczny i w świetnej kondycji bawić się na karnawałowych przyjęciach.
Zacznij wyszczuplający program już teraz! W 8 tygodni możesz zgubić ok. 6-8 zbędnych kilogramów. W Promocji Sylwestrowej SetPoint oferuje 20% zniżkę na 8 tygodniowy program odchudzający. Dodatkowo gratis otrzymasz wskazówki, jak przetrwać Boże Narodzenie i zachować wypracowaną figurę bez rezygnowania ze świątecznych pyszności. Pamiętaj, im wcześniej zaczniesz kurację, tym lepsze będą jej efekty.

O SetPoint
Firma SetPoint Doradztwo Żywieniowe istnieje od ponad 6 lat. Swoją działalność koncentruje na doradztwie żywieniowym, nowoczesnym odchudzaniu oraz rozpowszechnianiu zasad zdrowego odżywiania. Centra Dietetyczne SetPoint mieszczą się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. W ciągu trzech ostatnich lat z pomocy doradców SetPoint skorzystało około 2,5 tys. klientów.

Doradcy żywieniowi SetPoint, w oparciu o wyniki komputerowej analizy składu ciała oraz informacje uzyskane podczas osobistych spotkań i konsultacji, oferują Klientom indywidualne programy żywieniowe, które pozwalają dopasować zasady zdrowego odżywiania do ich upodobań i stylu życia.
Klienci Centrów Dietetycznych to przede wszystkim osoby aktywne, dbające o siebie, chcące poprawić jakość swojego życia. To również ludzie, których praca wymaga dobrej kondycji fizycznej i intelektualnej oraz atrakcyjnego wyglądu.

Specjaliści SetPoint współpracują z renomowanymi salonami odnowy biologicznej i klubami fitness. Opiniują produkty i wspierają akcje edukacyjne firm z branży spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Piszą artykuły do prasy branżowej i kobiecej oraz prowadzą fora eksperckie poświęcone tematyce zdrowego odżywiania.
Eksperci SetPoint znani są między innymi z realizacji warsztatów żywieniowych dla finalistek konkursu Elite Model Look oraz indywidualnych programów żywieniowych przygotowanych dla uczestniczek programu „Chcę być piękna”.

Więcej informacji na stronie www.setpoint.pl