Rowerowe trendy

Jazda na rowerze nie będzie nudna, jeśli zadbasz o jego look! Niech wygląda jak te, które na co dzień podbijają holenderskie ulice.
/ 29.05.2012 16:03
Rower Electra to hit wśród rowerów miejskich. Marka wywodząca się z Ameryki, ma już od kilkunastu lat swoich zagorzałych wielbicieli na każdym kontynencie. Od niedawna zachwyca również na naszym rynku. Jej twórcy kuszeni odmiennością sprawili zaś, że tworzenie rowerów stało się... sztuką.

Sztuka na rowerze

Oprócz wyjątkowego wyglądu Electra wyznacza nowy standard komfortu i kontroli jazdy. Opatentowana przez firmę technologia pozwala na jazdę przy wygodnej, wyprostowanej pozycji, a co najważniejsze - można oprzeć stopy na ziemi, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Jedną z kolekcji jest wyjątkowa seria inspirowana sztuką mistrza wzornictwa lat 50. Alexandra Girard. Jego styl pełen zabawy i koloru dodaje żartobliwości i charakteru holenderskiemu rowerowi miejskiemu.

Diabeł tkwi w szczegółach...

Każdy detal podkreśla indywidualny styl rowerów. Dzwonki, malowane ramy i artystycznie wykonane siodełka, które dzięki swoim rozmiarom sprawiają, że coś takiego jak ból pośladków po kilkugodzinnej jeździe będzie nam obcy.

Gwiazdy na rowerze

Wielkimi fanami tej marki są Paris Hilton, Kate Hudson, Miley Cyrus, Elle Macpherson, Agyness Deyn, Adam Sandler, Edyta Górniak, Doda, Anna Dereszowska, czy Dawid Woliński.

Możesz nim zostać również i Ty!
Tagi: rower