Odchudzanie z Bio-C.L.A z zieloną herbatą

Blokuje wchłanianie tłuszczu do organizmu, wspomaga spalanie nagromadzonego i zapobiega efektowi jo-jo

Bio C.L.A.

Jak działa C.L.A?

C.L.A. to sprzężony kwas linolowy (conjugated linoleic acid), który pomaga zredukować tkankę tłuszczową, a jednocześnie działa wzmacniająco na mięśnie. Badania naukowe udowodniły, że C.L.A. pozytywnie wpływa na proporcje tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie. Badania pokazują, że długoterminowe przyjmowanie C.L.A może zredukować tkankę tłuszczową o prawie 9%, a zwiększyć smukłą masę mięśniową. Jest to istotne w odchudzaniu, ponieważ mięśnie spalają najwięcej kalorii. Stosowanie C.L.A. przy kuracji odchudzającej zakładającej obniżoną zawartość kaloryczną posiłków i większą aktywność fizyczną, zredukuje masę tłuszczową i utrzyma lub nawet zwiększy masę mięśniową. C.L.A. pomaga transportować spożywany tłuszcz z krwiobiegu do mięśni – naszym zadaniem jest dokończyć ten proces stymulując mięśnie ćwiczeniami, by pobierały energię ze spalania tłuszczu. Im więcej się ćwiczy, tym więcej tkanki tłuszczowej ulega spaleniu w komórkach mięśni.

Przeciwdziała efektowi jo-jo

Odchudzanie zazwyczaj pociąga za sobą utratę tkanki tłuszczowej, ale TAKŻE mięśniowej. Jest to niekorzystne dla odchudzania, ponieważ potrzebujemy mięśni by spalać kalorie. Kiedy po zakończeniu kuracji wracamy do poprzednich nawyków żywieniowych, organizm nadal ma spowolniony metabolizm i nie jest w stanie spalać większej ilości kalorii, ponieważ ma mniej mięśni. W rezultacie znów zaczynamy tyć. Z C.L.A. można uniknąć przyrostu wagi, ponieważ pomaga on zredukować tłuszcz a nie mięśnie.

Co to jest ekstrakt z zielonej herbaty?

Ekstrakt jest uzyskiwany z liści zielonej herbaty (camemellia sinensis). Badania naukowe pokazują, że zawartość biologicznie aktywnych substancji, tzw. polifenoli i katechin, zapewnia doskonałe działanie antyoksydacyjne. Zielona herbata stymuluje także wydatkowanie energii, zwiększając szanse na schudnięcie.
Katechiny mają silny wpływ na metabolizm energetyczny organizmu poprzez:
- redukcję apetytu
- zwiększanie spalania tłuszczu
- zwiększanie produkcji ciepła
Podczas stosowania zielonej herbaty wydatkowanie energii zwiększa się o 4% co równa się utracie 100 kalorii dziennie bez ćwiczeń.

Redukuje apetyt, zwiększa spalanie tłuszczu

Ekstrakt z zielonej herbaty redukuje apetyt wywołując uczucie sytości, co pozwala na ograniczenie posiłków. Co więcej, zielona herbata stymuluje utlenianie (spalanie) tłuszczu, nawet kiedy nie jesteśmy aktywni fizycznie (podczas spoczynku). Ta cenna właściwość pozwala na spalanie dodatkowych kalorii bez wysiłku. Ponieważ do tego nie potrzeba ćwiczeń, energia jest uwalniana jako ciepło. W efekcie wzrasta produkcja ciepła przez organizm.

Sposób przyjmowania:

Zalecana dawka Bio-C.L.A. z zieloną herbatą to 4 do 6 kapsułek dziennie. Kapsułki powinny być spożywane podczas posiłku i popijane duża ilością wody. Podczas diety ograniczającej ilość kalorii oraz połączonej z ćwiczeniami (co najmniej 30 minut średnio-intensywnego marszu lub jazdy na rowerze) zaleca się 6 kapsułek.

Bio-C.L.A. z zieloną herbatą (90 kapsułek) kosztuje ok. 66 PLN.

Suplement diety dostępny tylko w aptekach bez recepty.

Oceń 3,88 / 91 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Jak i gdzie bezpiecznie kupować suplementy?

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Kalkulator BMI
Waga Wzrost
Oblicz