Zobacz kuchnie gwiazd. U Przetakiewicz biel i czerń, u Siwiec minimalizm, a u Szelągowskiej nietypowe połączenia

Sprawdź, gdzie gotują największe polskie gwiazdy i jak zaaranżowały swoje wnętrza.
/ 08.04.2021 19:04

Mieszkania i domy polskich gwiazd niemal zawsze budzą zainteresowanie fanów, którzy chcą zajrzeć za kulisy prywatności sławnych i bogatych. Wiele znanych osób decyduje się uchylić rąbka tajemnicy i pokazuje wnętrza swojego lokum w mediach społecznościowych. Szczególnie często zapraszają nas do swoich kuchni, w których gotują i spędzają czas z rodziną. Jak to pomieszczenie zaaranżowały największe polskie gwiazdy? 

Kuchnie polskich gwiazd

Szczególną uwagą warto obdarzyć kuchnię Joanny Przetakiewicz. Działaczka społeczna i projektantka przyznaje, że lubi otaczać się luksusem. Widać to nawet w jej kuchni, która jest niezwykle elegancka. Połączenie bieli i czerni przyciąga wzrok, a podświetlane witrynki po prostu zachwycają. 

Z kolei w kuchniach Natalii Siwiec i Julii Wieniawy króluje minimalizm. Obie panie postawiły na jasne kolory i bardzo proste dodatki. Sprawia to, że wnętrze jest bardzo uniwersalne i plastyczne. 

Ciekawość na pewno budzi także kuchnia Doroty Szelągowskiej. Słynna projektantka wnętrz dopieściła wnętrza swojego mieszkania. W kuchni wybrała kontrastowe połączenie ciemnego grafitu i pudrowego różu ze złotymi dodatkami. 

Natomiast Kasia Tusk i Agnieszka Kaczorowska mają ciepłe wnętrza. Króluje u nich drewno, biel i przytulne dodatki. Widać, że w ich kuchniach panuje pełna miłości atmosfera. 

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem