Wojewódzki także skrytyował sesję Majdanów w ostrych słowach

Kuba Wojewódzki fot. kolaż polki.pl
Zakpił z nich, bo za to mu płacą.
/ 29.09.2017 11:06
Kuba Wojewódzki fot. kolaż polki.pl

Kuba Wojewódzki nie sympatyzuje z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wyśmiewał ją jako „Perfekcyjną...”, a od czasu pierwszej edycji „Azja Express” są w stanie zimnej wojny. Ani jedno, a ni drugie, nie stroni od szczerości. Jednak Wojewódzki tym razem przesadził - poszedł w ślady Manueli Gretkowskiej i wyśmiał sesję Majdanów dla „Vivy!” w swojej rubryce w „Polityce”. Czy Małgorzata Rozenek-Majdan odpowie mu na zniewagę?

Majdanowie w wywiadzie dla „Vivy!”: „Płeć nie ma znaczenia. Z synka będziemy się tak samo cieszyć jak z córki”

Kuba Wojewódzki skrytykował sesję Majdanów w Vivie - co powiedział?

Na początku tygodnia w internecie rozhulała się prawdziwa afera. Manuela Gretkowska obszernie skomentowała i zaopiniowała sesję Majdanów wykonaną w Dubaju, która ukazała się w magazynie Viva!. Z racji ekskluzywnego charakteru pisma, z racji że to była to sesja rocznicowa - wyglądała luksusowo, a to raziło w oczy pisarkę. Posunęła się o krok za daleko, wyśmiewając parę. Szczegóły poniżej:

„Zakonserwowana trofea”, „zalkoholizowany półanalfabeta”... Gretkowska skrytykowała sesję Majdanów, Rozenek nie wytrzymała

W piśmie Viva Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z małżonkiem Radosławem świętuje pierwszą rocznicę ślubu - napisał Wojewódzki w swojej rubryce w tygodniku Polityka. Sesja utrzymana jest w estetyce wczesny Bokassa, późny Janusz i Grażyna. Z reakcji czytelników czuć, że będzie to kariera krótka, ale za to śmieszna.

 

#mariusz#błaszczak#rozszerza#działalność#barierki#zasieki#płytki☠️

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Opóźniona reakcja Wojewódzkiego to zaledwie ułamek treści w stosunku do wywodu Manueli Gretkowskiej. Prawdopodobnie jednak dziennikarz zapragnął wszcząć podobny rodzaj dyskusji, i sprowokować celebrytkę do instragramowo-facebookowej wymiany zdań. Chyba daremnie, bo Rozenek-Majdan nie podniosła rękawicy.

Marzyła o 4 dzieci, ale plan udało się zrealizować częściowo... Oto nieznane fakty z życia Ani Przybylskiej

Redakcja poleca

REKLAMA