Kuba Wojewódzki sprzedaje swój apartament w Warszawie. Cena jest tak horrendalna, że... brakuje chętnych

Kuba Wojewódzki fot. ONS, Pawel Kibitlewski
28 tys. złotych za metr kwadratowych to cena, która może zwalić z nóg nawet najbogatszych.
/ 14.05.2021 11:28
Kuba Wojewódzki fot. ONS, Pawel Kibitlewski

Kuba Wojewódzki nie jest już tylko dziennikarzem czy gwiazdą telewizji, ale rozpoznawalną marką. Nazwisko prezentera dla wielu firm stanowi najlepszą reklamę. Gwiazdor chętnie wykorzystuje w swoich poczynaniach biznesowych. Fortunę zarobioną w mediach inwestuje w różne przedsięwzięcia, w tym w luksusowe nieruchomości. Jedna z nich jest aktualnie na sprzedaż. 

Apartament Wojewódzkiego na sprzedaż 

Na koncie Kuby Wojewódzkiego na Instagramie często mieliśmy okazję oglądać piękne wnętrza w stylu industrialnym. To jego mieszkanie, które znajduje się w sercu Warszawy, a konkretnie dzielnicy Powiśle. Jest to dwupoziomowy apartament znajdujący się na 6 piętrze luksusowego budynku. 

Jak podaje agencja nieruchomości zajmująca się sprzedażą mieszkania, ma ono 5 pokoi, w tym 3 sypialnie. Oprócz tego składa się z przestronnego salonu, półotwartej kuchni z jadalnią, gabinetu oraz dwóch łazienek i WC. Wysokie ściany w znaczniej części są przeszklone, wypełniając wnętrza światłem i dając piękny widok na centrum stolicy. 

Apartament wystawiono na sprzedaż już ponad rok temu, jednak wciąż nie znalazł się chętny na zakup tej nieruchomości. Powodem może być bardzo wysoka cena, która może zawalić z nóg nawet najbardziej zamożne osoby. Za mieszkanie Wojewódzkiego trzeba bowiem zapłacić aż 6,5 miliona złotych.

Ma ono ok. 260 metrów kwadratowych, więc cena za metr wynosi ponad 28 tys. złotych. To bez wątpienia jedna z najdroższych nieruchomości w Warszawie. 

Mieszkanie utrzymane jest w skrajnie minimalistycznym stylu, który jest jednym z najważniejszych trendów wnętrzearskich 2021 roku . Dominuje tam szkło, biel, czerń, metal i drewno. Na pewno spodoba się wielbicielom nowoczesnych wnętrz i funkcjonalnych rozwiązać.

Czytaj też:
Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje w zaciszu swojego salonu. Nasz wzrok przykuł modny fotel
Julia Wieniawa pokazała nową sypialnię. Toaletka przepiękna, ale ten fotel. Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje
Zobacz kuchnie gwiazd. U Przetakiewicz biel i czerń, u Siwiec minimalizm, a u Szelągowskiej nietypowe połączenia

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA