Wille w „Hotel Paradise” zawsze prezentują się przepięknie. Wiemy już, jak będzie wyglądać dom w najnowszej edycji

Uczestnicy najnowszej serii „Hotel Paradise” zamieszkają w luksusowej willi na Zanzibarze. Jak wyglądają wnętrza domu?
Urszula Wilczkowska / 09.02.2021 16:47

W pandemii brakuje wakacji chyba nam wszystkim - nic dziwnego więc, że programy takie jak „Hotel Paradise” cieszą się coraz większą popularnością. Fani reality show mogą się cieszyć, ponieważ po sukcesie dwóch poprzednich edycji, już niedługo będą mogli obejrzeć trzeci sezon programu prowadzącego przez Klaudię El Dursi.

Gdzie będą mieszkać uczestnicy „Hotel Paradise”?

Póki co producenci programu nie zdradzają wielu szczegółów o serii. Widzowie śledzący Instagram reality show poznali jednak już kilku pierwszych uczestników oraz zdjęcia willi, w której zamieszkają. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to najbardziej luksusowy dom wśród wszystkim edycji.

Pierwsze dwie edycje były nagrywane na Bali, jednak w tym sezonie uczestnicy show będą bawić się i szukać miłości na egzotycznym Zanzibarze. Nagrania trwają już od dłuższego czasu, a premiery pierwszego odcinka możemy spodziewać się, jak co roku, na wiosnę.

Piękna willa znajduje się nad samym brzegiem oceanu, ale oprócz oceanicznej bryzy uczestnicy będą mogli korzystać także z uroków basenów oraz miejsc do wypoczynku, których zdecydowanie w tej posiadłości nie brakuje. „Gdybalnia”, w której uczestnicy będą mogli przebywać sam na sam to łóżko na plaży. Okalają ja półprzezroczyste zasłony.

To też może cię zainteresować:
Mama Marietty nie akceptuje jej wyglądu? Mówi, co jeszcze jej zdaniem powinna sobie poprawić
Skandaliczne słowa uczestnika „Hotel Paradise”. Łaskawie „wytłumaczył” kobietom, dlaczego mężczyźni ich nie szanują
Chris z „Hotel Paradise” został ojcem? Przypominamy historię jego nowej miłości