Weronika Marczuk nagrała medytację dla bezdzietnych fot. ONS.pl

Weronika Marczuk nagrała medytację dla bezdzietnych. „Dusza dziecka wybiera ciebie. Powstaje nić miłości”

Celebrytka postanowiła pomóc ludziom, którzy nie mogą mieć dzieci. Nagrała dla nich medytację, która ma przyciągnąć do nich „ciążową energię”. W sieci zawrzało.
/ 02.06.2020 09:17
Weronika Marczuk nagrała medytację dla bezdzietnych fot. ONS.pl

Weronika Marczuk, znana przede wszystkim z małżeństwa z Cezarym Pazurą, wielokrotnie powtarzała w mediach, że jej największym marzeniem jest bycie matką. W ubiegłym roku wieloletnie starania przyniosły owoc i 48-letnia celebrytka urodziła córeczkę, Anię.

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka postanowiła pomóc wszystkim tym parom, którym jeszcze nie udało się doznać radości rodzicielstwa. Wybrała sobie jednak dość... nietypową metodę. 

Weronika Marczuk nagrała medytację dla bezdzietnych

Gwiazda opublikowała na swoim koncie na Instagramie wpis, w którym pociesza tych, którzy „nie mieli jeszcze szansy zaznać tego szczęścia”, jakim jest posiadanie dzieci. Pod zdjęciem malutkiej córeczki tłumaczy, że kieruje swoje myśli w kierunku wszystkich bezdzietnych osób. 

To mój pierwszy, w pełni szczęśliwy 1 czerwca, który z radością spędzam z Anią i dziećmi przyjaciół. Ale moje myśli wędrują w kierunku tych matek i ojców, którym się nie udaje zaznać jeszcze tego szczęścia. Z pewnością piszę JESZCZE, bo wierzę, że to nastąpi, piszę też MATKI i OJCOWIE, bo wiem, że warto próbować i pracować nad stworzeniem najpierw obrazu, a potem jego wcielenia (...) - pisze 48-latka

To jednak nie koniec wsparcia, jakie Marczuk chce zaoferować osobom starającym się o potomstwo. Na YouTube pojawiło się nagranie specjalnej „wizualizacji medytacyjnej” zatytułowanej „Spotkanie z dzieckiem”. Zdaniem celebrytki pomaga ono oczyścić się z umysłowych blokad i przenieść się tam, „gdzie wszystko jest możliwe i spotkać się z własnym (nienarodzonym, przyp.red.) dzieckiem”.

Patrzysz w niebo i widzisz nad sobą miękką, białą chmurę, na niej jest dusza dziecka, które wybiera tatę i mamę. Dziecko oczami swej duszy patrzy na ciebie, a ty na niego. Zauważ, jak wygląda - włoski, oczy, kształt twarzy. Dusza wybiera ciebie. Między wami powstaje złota nić miłości, która łączy was w czasie i przestrzeni - mówi Marczuk na nagraniu

W komentarzach internauci nie szczędzą Marczuk uszczypliwości. Wielu jest zdania, że celebrytka nieco oderwała się od rzeczywistości, a jej medytacja bardziej przypomina żart, niż fachową pomoc. Gwiazda jest jednak zdania, że dzięki wizualizacji zajście w ciążę będzie o wiele łatwiejsze, bo przyciągniemy do siebie dobrą energię. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Anna Lewandowska na spacerze z Laurą w pięknym wózku za małą fortunę. Jaki to model?
Blanka Lipińska zdradza szczegóły swojej diety. "Wolę wyglądać, niż być najedzona"
Barbara Kurdej-Szatan mimo ciąży wraca na plan. Ruszają zdjęcia do kolejnych odcinków "M jak miłość"