Tragiczna historia miłości Meryl Streep i jej męża. Początki ich związku były niezwykle burzliwe

Meryl Streep i Don Gummer musieli pokonać wiele przeciwności losu, by móc cieszyć się swoim szczęściem.
/ 21.10.2020 14:01

Meryl Streep jest od 1978 roku w związku małżeńskim z Donem Gummerem, z którym ma czwórkę dzieci. Mimo fenomenalnej kariery prowadzi bardzo spokojne życie i często podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

Trudny początek małżeństwa Meryl Streep i Don Gummera

Nie każdy wie jednak, że początek małżeństwa Streep i Gummera był wyjątkowo trudny. Para poznała się tuż po tym, jak narzeczony aktorki John Cazale zmarł z powodu raka płuc w 1978 roku. Gwiazda straciła dom, nie miała gdzie mieszkać i zachorowała na depresję. 

W dramatycznym momencie życia opiekę nad aktorką przejął jej młodszy brat Harry Streep, któremu pomagał właśnie Don Gummer. Meryl Streep zamieszkała w mieszkaniu Gummera, który wyjechał w egzotyczną podróż. 

Kiedy mężczyzna był poza USA, Streep pisała do niego listy i zaczęła sama przed sobą przyznawać, że zaczyna zakochiwać się w swoim „wybawcy”. Ich romans bardzo szybko rozwinął się w burzliwe uczucie, a Don po kilku tygodniach oświadczył się ukochanej. 

Para pobrała się w 1978 roku, kilka miesięcy po tym, jak się poznali. Pozostają szczęśliwym małżeństwem już ponad 40 lat i stanowią przykład, że wielką miłość można poznać nawet w najgorszym momencie swojego życia. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd:
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do „Big Brothera”? Gabi Drzewiecka: „Jak będzie chciała, to jej go oddam"
Magda Gessler pokazała się w jacuzzi. Odważne zdjęcie wzbudziło skrajne emocje
Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Właśnie skończyła 18 i jest piękną dziewczyną
Halinka Mlynkova komentuje rozwód z Leszkiem Wronką: „Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań”