Te księżniczki uznano za najlepiej ubrane w ciąży. Zobacz jak się prezentowały

Członkinie rodzin królewskich nie zamykają się w swoich pałacach na 9 miesięcy ciąży.
/ 09.10.2020 13:34

Jedne stawiają na wygodę, inne nie rezygnują z wysokich obcasów i eleganckich kostiumów. Oto europejskie księżniczki, które uważa się za najlepiej ubrane w ciąży.

Najlepiej ubrane księżniczki w ciążowych stylizacjach

Ze swojego perfekcyjnego wyglądu słynie już księżna Kate. W każdej z trzech ciąż wyglądała doskonale, zresztą oprócz wyraźnie zaokrąglonego brzucha jej sylwetka praktycznie nie zdradzała odmiennego stanu.

Na czas ciąży księżna Kate nie rezygnowała z eleganckich garsonek i kostiumów. Podczas oficjalnych wizyt zawsze wyglądała nienagannie, ubiorem lubiła podkreślać swoje kształty. W odróżnieniu od księżnej Diany, która stawiała przede wszystkim na wygodę. Luźne ciążowe sukienki księżnej Diany przeszły już do historii.

Za jedną z najlepiej ubranych europejskich księżniczek uchodzi szwedzka księżniczka Madeleine. Zwykle wybierała długie, zwiewne sukienki i buty na wysokim obcasie. Ciążowy stan ewidentnie jej służył, bo zawsze wyglądała promiennie.

Księżna Sussexu tuż po ślubie została okrzyknięta najlepiej ubraną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej w historii. Na czas ciąży także nie zrezygnowała z modnych i stylowych zestawów. Jej sukienki pięknie podkreślały ciążowy brzuch, a księżna często przesłaniała go ręką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Hiszpańska królowa Letizia także nie rezygnowała ze stylowych zestawów. Równie często jak w sukienkach pokazywała się w spodniach i idealnie dobranych do reszty stroju marynarkach.

Duńska księżniczka Maria lubiła kreacje odcinane pod biustem, kobiece i eleganckie zarazem.

Czytaj więcej na temat rodziny królewskiej:
Największe wpadki na ślubach w rodzinie królewskiej
To najbardziej burzliwa postać w królewskim rodzie Wielkiej Brytanii. Kim był Edward VIII?
Teorie spiskowe dotyczące śmierci księżnej Diany