Te gwiazdy majstrują przy fotkach. Zobaczcie nieudane retusze zdjęć Dody, Wolińskiego, Rozenek i wielu innych

Chcieli wyglądać na zdjęciach jeszcze lepiej niż w rzeczywistości, ale coś poszło nie tak...
/ 23.03.2021 14:29

Nie ma w tym żadnej tajemnicy, że wielu sławnych ludzi, ale też zwykłych użytkowników mediów społecznościowych, poprawia swoje zdjęcia przed publikacją. Pomijając już społeczną szkodliwość tych zabiegów, jest to zjawisko bardzo powszechne.

Normalnym jest, że w mediach społecznościowych chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Odjęcie sobie przy pomocy programu graficznego kilku kilogramów czy usunięcie pryszcza z czoła oczywiście temu służy, więc wiele osób decyduje się na szybki retusz swoich fotek. Niestety, często zbyt szybki. 

Nieudany retusz zdjęć polskich gwiazd 

Wielu gwiazdom, w tym polskim ulubieńcom gawiedzi zdarzają się wpadki, które dość łatwo jest wyłapać na poprawionym zdjęciu. Tak było chociażby w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, której tego typu potknięcia zdarzają się dość często. Na jednym ze zdjęć poprawiła sobie nogi tak, że aż „zafalowała” w tle kafelkowa podłoga. „Perfekcyjna” wpadki photoshopowe komentuje jednak z dystansem i zupełnie się ich nie wstydzi. 

Do retuszu zdjęć nieumiejętnie podszedł także Dawid Woliński, który przy poprawce zdjęcia ze ślubu Joanny Przetakiewicz w Grecji, wygiął stojące obok niego kolumny. Na swoich zdjęciach figurę poprawiała też Doda, Klaudia Halejcio czy Honorata Skarbek. 

Naszym zdaniem gwiazdy wyglądają świetnie nawet bez poprawek i ingerencja grafika zupełnie nie jest im potrzebna. Może warto postawić na naturalność? 

To też może cię zainteresować:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?