Syn Doroty Szelągowskiej wyprowadza się na studia z domu. Zdradziła, jaki kierunek wybrał

Architektka wnętrz zdradziła, czy syn pójdzie w jej ślady, czy może będzie kształcił się w zupełnie innym kierunku.
/ 12.10.2020 17:36

Antoni, syn Doroty Szelągowskiej i jej pierwszego męża Adama Sztaby skończył w tym roku 19 lat i pomyślnie zdał maturę. W związku z tym, nadeszła pora na kolejny etap w jego życiu, czyli pójście na studia. Dorota Szelągowska zdradziła, że Antoni wyprowadza się na czas studiów z domu. Jaki kierunek na uczelni wybrał? 

Co studiuje syn Doroty Szelągowskiej?

Jak zdradziła gwiazda, 19-latek nie pójdzie w jej ślady i nie zajmie się architekturą wnętrz. Antoni przeprowadził się do Łodzi, gdzie rozpoczyna studia na Akademii Filmowej.Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ogromny sukces, bowiem dostanie się na łódzką „filmówkę” do łatwych zadań nie należy. Władze uczelni zapraszają w swoje mury tylko najlepszych z najlepszych. 

Jestem z niego strasznie dumna, myślę, że fajny czas przed nim - powiedziała Szelągowska

Prezenterka przyznała też, że zdawaniem matury ona przejmowała się nieco bardziej niż Antoni. I to nie tylko ze względu na panującą pandemię. 

Maturę zdał wtedy, kiedy miał zdać, na studia się dostał swoje wymarzone. Ja się chyba bardziej stresowałam jego maturą. Jestem taka trochę kura domowa, taka matka Polka i ja muszę zawsze o wszystkich zadbać - podsumowała Szelągowska. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd:
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do „Big Brothera”? Gabi Drzewiecka: „Jak będzie chciała, to jej go oddam"
Magda Gessler pokazała się w jacuzzi. Odważne zdjęcie wzbudziło skrajne emocje
Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Właśnie skończyła 18 i jest piękną dziewczyną
Halinka Mlynkova komentuje rozwód z Leszkiem Wronką: „Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań”