POLECAMY

Suknia ślubna Meghan Markle raczej nie przyćmiła kreacji ślubnej Kate Middleton. Ale i tak przejdzie do historii!

Ta suknia przejdzie do historii! Kreacja ślubna Meghan Markle trafi na okładki magazynów na całym świecie. Czy żona księcia Harry'ego zadała szyku na miarę Kate Middleton?
Marta Kosakowska / 3 miesiące temu

Suknia ślubna Meghan Markle to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana kreacja roku. Suknie ślubne gwiazd zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. W przypadku kiedy na ślubnym kobiercu staje znana amerykańska aktorka, która wychodzi za mąż za brytyjskiego księcia - emocje sięgają zenitu. Jaką suknię ślubną wybrała Meghan Markle? Kto zaprojektował kreację? Ile kosztowało to modowe cudo? Zobaczcie w naszej galerii!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbył się 19 maja 2018 roku. Para na miejsce zaślubin wybrała kaplicę św. Jerzego na Zamku Windsor. Jednym z najważniejszych elementów royal wedding jest oczywiście suknia panny młodej. Spekulacje na temat tego, jaką suknię wybierze Meghan Markle trwały od miesięcy. Ale już wiemy wszystko i mamy zdjęcia!

Najważniejsze fakty o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Suknia ślubna Meghan Markle

Media od miesięcy prześcigały się w pomysłach, jakiej marki suknię ślubną wybierze Meghan Markle. Wśród spekulacji pojawiały się takie nazwy, jak: m.in. Ralph & Russo, Alexander McQueen, Erdem. Projekt sukni ślubnej Meghan Markle był utrzymywany w tajemnicy aż do dnia ślubu.

Meghan zaskoczyła wszystkich drugą suknią ślubną! ZDJĘCIA i WIDEO

Przed ślubem wiadomo było jedynie, że suknia musi zostać zaakceptowana przez królową Elżbietę II. Wiadomo było również, że kreacja będzie jednym z najdroższych punktów w weselnym budżecie, którego wartość opiewa na 155 mln zł. Ponoć panna młoda samodzielnie pokryła koszt swojej ślubnej stylizacji.

Zobacz na kolejnych stronach zdjęcia sukni ślubnej Meghan Markle! Przypominamy również kreację ślubną księżnej Kate. Która kreacja zaprezentowała się lepiej?

Przeczytaj:
Brat z kryminalną przeszłością, rozwody i choroba. Sekrety wychodzą na jaw. Czy przyszła żona księcia Harry'ego wstydzi się rodziny?
Książę Harry i Meghan Markle są spokrewnieni! Jak to możliwe?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
Kate wyglądała obłędnie miała dużo lepszą stylizacje od Meghan choć druga z Pań jest urodziwsza
/3 miesiące temu
Szkoda kasy